Auto-Euro-Nord

Taxi Przewóz osób

Gdynia, adm. Józefa Unruga 111/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BARDZO NIE POLECAM wątek zamknięty Czekałam od 15 minut na taksówkę, która miała być za 5 minut. Widzę przez...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Nie Polecam wątek zamknięty 2,40 w dzień 3,60 w nocy najdroższa taxi w trójmieście , za taką cenę można...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2015

Anna - opinia wątek zamknięty Zamawiając taksówkę zapytałam sie jaki jest koszt interesującego mnie kursu....
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Czas oczekiwania wątek zamknięty Witam, jeżeli czas oczekiwania na taksówkę to 20 minut to proszę uprzedzać...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Szybko, tani i solidnie wątek zamknięty Zamówiona taksówka przyjechała szybka i nacz, a co najważniejsze cena...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

taxi wątek zamknięty Jestem klientem juz dlugie lata. Raz wyglada to bardzo dobrze,raz gorzej, ale...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

najdrozsza taksowka swiata! wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam ze wzgledu na wysokosc cen! za 5 km z Pogorza do...
~jacek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

NAJDROŻSZY KURS W MOIM ŻYCIU!!! wątek zamknięty Przejechałam 10 km i zapłaciłam 60 zł. 6 zł za jeden kilometr??!!!!!...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

OK wątek zamknięty KIEROWCY BARDZO MILI, NATOMIAST CZAS OCZEKIWANIA NA TAXI 15 MIN....TROCHE...
~STAŁA KLIENTKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

SUPER FIRMA POLECAM ! wątek zamknięty Szybki czas oczekiwania na taksówkę, mili kierowcy, ostatnio dostałam kartkę...
~Zosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Taxi nord wątek zamknięty Jezdze czesto, zawsze szybko ,mili kierowcy polecam
~pisi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Super. wątek zamknięty Dobra firma, jechałem dzisiaj z Obłuża Do Centrum. Czekałem 3 minuty na...
~Lux.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam tą frimę. Jechałem do gdańska za rozsądną cenę. Taksówkarz...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2010

okropnie!! wątek zamknięty przejazd taksówką był nieprzyjemny, prowadziła kobieta, która była wulgarna i...
~klaudia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

rozczarowanie wątek zamknięty Było by dobrze gdyby można było z wami bez problemu przewozić duże psy!! U...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2010

Zajebiście !! wątek zamknięty Dobra firma taksiarze spoko ceny zarąbiste mi pasi a jazda poprostu bajka ....
~Romek.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

16

wątków

do góry