Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
VW Golf - opinia wątek zamknięty Rzetelni, uczciwi, ludzcy i kompetentni. Mamy do Panów zaufanie od kilkunastu...
~VW Golf
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Posiadacz Opla - opinia wątek zamknięty Mechanicy którzy znają się na rzeczy. W ciągu ok 10 lat gdy oddawałem...
~Posiadacz Opla
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

warsztat ok. wątek zamknięty warunki siermieżne ale są rzetelni - mogę polecić
~kkt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Rafał - opinia wątek zamknięty Nie raz korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Szybka, skuteczna...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Obsługa pierwsza klasa! wątek zamknięty Może warsztat wygląda niepozornie, ale wiedza i podejście do klienta...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Świetny warsztat i mechanicy wątek zamknięty Profesjonalizm, rzetelność uczciwość tak w skrócie mogę opisać. Będę...
~Maciej Brzeziński
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Fachowo i w przystępnych cenach!!! wątek zamknięty Panowie prowadzący zakład są bardzo solidni, a swoje doświadczenie zdobywali...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Andrzej Kuczera - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Polecam ten warsztat.
~Andrzej Kuczera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty Korzystam z ich usług od ponad 4 lat i jeszcze nigdy się nie...
~ko78
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 września 2008

polecam wątek zamknięty naprawią rzetelnie, uczciwie, bez naciągania, a przy tym (co rzadkie w innych...
~jurek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług, obługa solidna i po prostu ludzka. Dlatego maja...
~rafus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 maja 2008

Godni polecenia wątek zamknięty Naprawiałem u nich sprzęgło naprawa zrobiona porządnie i szybko. Przy okazaji...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 marca 2008

Dotyczy opini Yarosa wątek zamknięty Świadczymy usługi mechaniczne a nie "drobne naprawy "blacharskie.Okulista też...
~Właściciel
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

Do drobnych napraw wątek zamknięty Warsztat dosyc maly dobry raczej do naprawiania latwych problemow. Ceny...
~Yaros
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

są super !!! wątek zamknięty dziś naprawiałem u chłopaków samochód. szybko, sprawnie, solidnie i tanio....
~szymon
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Rewelacyjny zakład wątek zamknięty Naprawiam u tych chłopaków swoje auto Citroen od ok dwóch lat i jestem...
~Janusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lipca 2007

Polecam wątek zamknięty Panowie znaja sie na robocie i do tego mozna z nimi pogadac - co dla mnie...
~Cykad (Corsa C)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

Dobrzy i uczciwi fachowcy wątek zamknięty Wymieniałem u nich uszczelkę pod głowicę i rozrząd ok. 4 miesiące temu, do...
~Andrzej_R
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 czerwca 2007

JAKOść DE LUX wątek zamknięty Mam kontakt od dłuższego czasu, pracowali dla kogoś teraz pracują dla...
~Zenek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2007

super warsztat wątek zamknięty hej,bardzo polecam ten warsztat.od 3 lat robie tam moje auto i zawsze jestem...
~Aga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry