Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renault grande Espace wątek zamknięty Korzystam z usług warsztatu od ponad trzech lat, począwszy od założenia...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Witam W potrzebie diagnozy albo naprawy korzystam z tego warsztatu już od...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Omijajcie szerokim łukiem wątek zamknięty Nie jestem zadowolony z usługo oferowanych przez firmę, ponieważ po odebraniu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Fachowcy LPG szczególnie do zadań specjalnych wątek zamknięty Pan Darek świetnie łączy wysokie kompetencje dotyczące instalacji gazowych i...
~Mariusz78
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

naprawa instalacji gazowej wątek zamknięty Polecam ten warsztat! Naprawiają rzeczy "niemożliwe" :-) Mam w samochodzie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Omijajcie jak najdalej. Partacze
~Max
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Uczciwie i fachowo wątek zamknięty Byłam umówiona na przegląd instalacji gazowej, bo czułam drgania kierownicy...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

POLECAM wątek zamknięty Jako długoletni klient z czystym sumieniem polecam ten warsztat. Zawsze mam...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Żaneta Kia Carens wątek zamknięty Pan Darek to urodzony mechanik. Zresztą jego załodze tez nic nie brak....
~Żaneta Zander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

pełen profesjonalizm wątek zamknięty zakladalem instalację gazową i wszystko śmiga bez problemu. Miła obsługa i...
~Dd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Madziena... wątek zamknięty Gosc sie zna na rzeczy jezeli chodzi o auto gaz....jedna rzecz mnie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Darek - opinia wątek zamknięty Panowie wiedzą co robią nie brak im umiejętności i doświadczenia. Szczerze...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Oszukana wątek zamknięty Banda oszustów i tyle. Za kawałek taśmy i bezpiecznik oraz 10 min. pracy,...
~Aneta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Audi a6 2.4 ARJ wątek zamknięty Posiadam audi z LPG z ,którym w 5- ciu firmach w Polsce nie potrafili mi...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Opel Vectra GTS 3.2 V6 wątek zamknięty Posiadam Opla Vectre GTS 3.2 V6 auto zakupione już z 5 letnia instalacją...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

PASSAT 2.8 wątek zamknięty WITAM SERDECZNIE DARIUSZA TOMCZYKA ZNAM JAKO KLIJENT OD 10 LAT.TO JUZ MOJE...
~SEBA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Mercedes Okularnik 3.2 V6 wątek zamknięty Pragnę polecić ten warsztat KAZDEMU. Pan Darek to mega fachowiec, który jest...
~BARTOSZ DANIEL
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z problemem w moim aucie 'zwiedziłem' już wiele warsztatów, zarówno...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Chevrolet lacetti wątek zamknięty Instalacja STAG-4. Przez pierwszy 1000 km zgodnie z oczekiwaniami w okresie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

renault grand scenic złoty 2.0 16v ( paweł) wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim chcącym załoźyć instalacje LPG warsztat Dariusz...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

postów

54

wątków

do góry