Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Igor - opinia Nie polecam !!! Straciłem czas i nerwy. Odstawiłem auto na umówioną godzinę,...
~Igor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Ja i moi znajomi nie raz korzystaliśmy z usług zakładu. Zarówno założone...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Adam - opinia wątek zamknięty W warsztacie zagazowałem w sumie 4 auta. Wszystkie instalacje zamontowane i...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Zawsze super wątek zamknięty Ten warsztat LPG polecił mi mechanik od spraw "standardowych". Serwisowałem u...
~KF
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Warsztat godny polecenia. wątek zamknięty Korzystam z usług Auto-Gaz Pana Stanisława Buczka od ubiegłego roku. Jestem...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Dałem ocenę 6 bo niestety wyższej już się nie da. wątek zamknięty Fachowa i miła obsługa oraz założona bardzo dobra instalacja gazowa, zwróciła...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

POLECAM! wątek zamknięty W tamtym tygodniu skorzystałem z usługi naprawy instalacji gazowej. Usterka...
~Zdadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

serwis wątek zamknięty Już mój 3 samochód serwisuję u Pana Stanisława. Pożądna firma .Kompetentny i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

Gorąco Polecam wątek zamknięty Wszystko chodzi picuś glancuś. Jeżdżę już prawie rok i działa pięknie....
~Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystałem z usług tego warsztatu i jestem zadowolony zarówno z...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Jeżdżę tanio - polecam wątek zamknięty Mój peugeot pali 8L/100km LPG. Z instalacją nie miałem jeszcze żadnych...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Astra G 1.6 8V 2000 7,5L/100km!! wątek zamknięty Dziękuję bardzo za doradzenie świetnej instalacji gazowej i szybki,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

E46 330i 230KM 2001 spalanie LPG 13,5L/100km wątek zamknięty Witam; z czystym sumieniem polecam ten warsztat. Instalacja w moim BMW...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

od wielu lat zadowolony wątek zamknięty Stołuję się u tego pana od wielu lat. Przeszedłem od innego "gazownika" i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Jednym słowem polecam. wątek zamknięty Montowałem LPG do Saaba 2.0 154 KM. Pan Stanisław doradził jaki osprzęt. Jest...
~Irek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Zadowolona wątek zamknięty Polecono mi tę firmę i teraz ja mogę Wam polecić. Wstawiono mi gaz i jestem...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Konkret wątek zamknięty Volvo 2,4 t po 40 tyś wszystko działa elegancko . Montaż już dawno się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

zamiast gazownika powieściopisarz i fanta. wątek zamknięty Moje usterki brak mocy do wymiany kolektor ssący (który miałem w bagażniku) ....
~darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Polecam ten warsztat i jakość i dobór inst.LPG wątek zamknięty Gorąco polecam usługi świadczone przez warsztat Pana Stanisława! Solidność i...
~ŁukaSz Slas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Pragnę zarekomendować usługi warsztatu Pana Stanisława. Konkretnie i...
~Bartosz Krzyżanowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

57

wątków

do góry