Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Super. Polecam. Naprawdę znakomity warsztat
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

skoda fabia wątek zamknięty Najlepszy mechanik samochodowy jakiego spotkałem na terenie trójmiasta......
~fabia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Super mechanik wątek zamknięty Naprawialem w tym warsztacie swoje autko i usługa była wykonana w super...
~Adrian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Irek wątek zamknięty Bardzo profesjonalny mechanik i wspaniały Człowiek. Jako jedyny w Trójmieście...
~Irek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Z wielka checia napisze dobra opinie za super usluge wątek zamknięty Skozystalam jakis czas temu z uslugi zakupu pojazdu pod klienta,od znajomych...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

niewielki warsztat ale doswiadczenie ogromne wątek zamknięty Dzis podjechalam zeby podpiac mojego chryslera pod komputer bo zaczol dziwnie...
~manuela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

SZCZERZE POLECAM! wątek zamknięty Pan Grzegorz jest specjalistą w swoim fachu, po wizycie u niego 25 letni...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

usługa wykonana na czasie w super cenie wątek zamknięty Byłem pierwszy raz u pana Wojtka.jestem zadowolony biorąc pod uwagę ze jestem...
~patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Prosta wymiana części w zawieszeniu. Szybko i sprawnie, Pan wie co robi, w...
~satan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Polecam warsztat uslug motoryzacyjnych wątek zamknięty odebralem moj samochod z naprawy zawieszenia.Rewelacja dokladnosc...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

rewelacyjne ceny wątek zamknięty chcialbym podzielic sie ze wszystkimi informacja ze ceny p.wojtek ma...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

Dobry specjalista wątek zamknięty Bylem dzis z polecenia znajomego u mechanika we wrzeszczu bo podobno super...
~Przemek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry