Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo drogi warsztat i brak właściwej diagnozy wątek zamknięty awarii uległ wysprzęglik w skrzyni biegów samochód dostarczony do warsztatu...
~marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Regularnie korzystam z usług firmy AUTO LEO. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do...
~Opel vectra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Naprawa, serwis, przegląd wątek zamknięty Jestem zadowolony z napraw. Pierwsza wizyta, wykryte problemy z autem....
~Citroen Morena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

drogo! wątek zamknięty wymiana rozrządu - robocizna przepłacona ponad 2x!! nie korzystaj jak się nie...
~Zenon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Znakomity warsztat wątek zamknięty Najlepszy z warsztatów gdzie dotychczas naprawiałem auto, a parę ich było....
~Piotr Mudlaff
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty zlecona i zapłacona wymiana termostatu i płynu chłodniczego. Zimą po wymianie...
~pete8
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

nie polecam wątek zamknięty w zeszłym roku robiłem u nich klocki generalnie hamulce, niestety do poprawki!
~rolski
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

SOLIDNOŚĆ wątek zamknięty Moje dwa autka sata tolka i skodę fabię oddaję z zamkniętymi oczami do tego...
~łeonard Szymański
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

nemo775 - opinia wątek zamknięty Szybko, tanio i dobrze,a przede wszystkim uczciwie.
~nemo775
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

POLECAM! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam-trafna diagnoza, szybka naprawa, przystępna cena, miły i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Nie polecam !!! wątek zamknięty Firma może była kiedyś rzetelna, jednakże za dużo ostatnio zbiegów...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Najlepszy sewis wątek zamknięty W lepszym serwisie nie byłem oddałem dzisiaj rano samochód a po 3 godzinach...
~Johny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Fachowe doradztwo i miła obsługa. Bardzo przystępne...
~omichal83
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

szczery i pracowity właściciel wątek zamknięty do tego pomógł mi gdy nie mogłem fizycznie odebrać własnego auta - nieczęsto...
~Yans
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Polecam. wątek zamknięty Długo szukałem jakiegoś normalnego warsztatu w Gdańsku. W końcu znalazłem...
~Zako
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Naprawiałem u nich piastę w tylnym kole, bez problemu udało się znaleźć...
~rodrig
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Serwis ok, przystepne ceny wątek zamknięty Obsluga fachowa i mila. Jednak na warsztacie panuje pewien zamet, nalezy...
~R
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

Jestem zadowolonym klientem wątek zamknięty Serwisuję dwa samochody w Leo, swojego forda mondeo i żony opla astrę.Pomogli...
~net_marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Jestem zadowolona ! wątek zamknięty Kupiłam u nich komplet opon zimowych do mojego Clio , z założeniem wyszło...
~Gosiamala
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Polecam wątek zamknięty Polecam robiłem u nich kilka razy auto i było wszystko oki
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

30

wątków

do góry