Auto Marko

Warsztaty samochodowe Wulkanizacja Felgi

Gdańsk, al. Grunwaldzka 489

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MARTA - opinia wątek zamknięty profesjonalny warsztat, dogodne ceny i super fachowcy
~MARTA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Michał - opinia wątek zamknięty Dobra obsługa i tanio napewno będę w tym warsztacie naprawiał samochody
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Andrzej Bobrowski - opinia wątek zamknięty Polecam ten warsztat. Dobre ceny, sprawna usługa.
~Andrzej Bobrowski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam ten warsztat. Wszystko na czas, dobra cena, dobra jakość i...
~Liliana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Prawdziwi Fachowcy ! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim ten warsztat. Naprawa auta wykonana bez...
~andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Specjaliści jakich mało wątek zamknięty Naprawili mi moje dwa auta. Nie zamierzam szukać innego warsztatu ponieważ...
~Bażant
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Docisk wątek zamknięty Wymiana docisku wraz ze sprzeglem. Specjalistyczne odpowietrzenie sprzegla...
~Mike
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam wszystkim poszukującym zaufanego warsztatu wątek zamknięty Od jakiegoś czasu pojawiał się problem skrzyni biegów, ponoć częsty w moim...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Nie umieją wymienić miski olejowej w Punto II więc co umieją ? wątek zamknięty Więcej tam nie pojadę! Trzy razy jeździłem w sprawie wymiany miski olejowej....
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Rewelacyjny warsztat wątek zamknięty Rewelacyjny warsztat,kompetentna obsługa,bardzo szybki czas naprawy,super...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

alles klar wątek zamknięty termin na następny dzień. wykonanie bardzo dobre. cena przytępna (w sęsie...
~bejczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Jak najbardziej polecam. wątek zamknięty Przystępne ceny i krótki czas napraw. Jeden z niewielu warsztatów w którym...
~AMZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

uczciwy mechanik? możliwe! wątek zamknięty korzystam z usług Auto Marko od jakiegoś czasu i jestem pozytywnie zaskoczony...
~Tom
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Elektryka Działa jak nowa wątek zamknięty Był problem z odpalaniem Skoda 1.9 TDI kiedy przyszły pierwsze minusowe...
~Gregor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Trzy razy korzystałem z usług, jestem bardzo zadowolony. Ceny przystępne,...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie naprawili bijące hamulce.
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Polecam wątek zamknięty Możliwość umówienia się na godzinę. Zmieniałem koła i wyważałem. Wszystko w...
~kudel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Pojechałam tam z tłuczącym tłumikiem i w ciągu mniej więcej 40 min. problem...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Byłem dwa razy wątek zamknięty Rozumiem że jeśli ktoś jest dobry to trzeba poczekać i tak uczyniłem warto...
~mikeduke
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo szybka i fachowa pomoc, dobry kontakt. Właściciel nie namawia do...
~robie865
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry