Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jadwiga Oleksak - opinia Pełny profesjonalizm, wyczerpujące informacje na temat przeprowadzanych...
~Jadwiga Oleksak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jestem ponownie pod wrażeniem profesjonalizmu załogi i jakości obsługi. Jest...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

500x wątek zamknięty Nowy 500x przetestowany. piękno i funkcjonalność w jednym. Polecam wszystkim !!!
~Sara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Profesjonalizm,rzetelność,dbałość o klienta i jego auto wątek zamknięty Witam wszystkich! Auto mobil w Wejherowie to naprawdę profesjonaliści w...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Perfekcyjny serwis wątek zamknięty Jestem właścicielem IX35. Miałem już do czynienia z wieloma salonami, różnych...
~Krzysztof G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Witam. Moją wizytę w salonie samochodowym oceniam w bardzo pozytywny sposób....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Używany zgodny z opisem wątek zamknięty Pojechałem do Wejherowa pewien ze będzie jak w innych punktach z autami...
~Grande Punto
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

odradzam wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie samochód w listopadzie 2009r.Przy odbiorze okazało się...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

Wielki profesjonalizm !!! wątek zamknięty Szukałem samochodu dla swojej firmy. Nie mogłem zdecydować się na markę....
~Szymon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry