Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Qashqai - opinia wątek zamknięty Sympatycznie, dokładnie z przystępną ceną.
~Qashqai
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Uber - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre wrażenie i czas obsługi. Polecam bez zbędnych kolejek. Miło i...
~Uber
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Poradzili sobie nawet z jedzeniem wgniecionym w tapicerkę wątek zamknięty Poradzili sobie nawet z jedzeniem wgniecionym w tapicerkę przez 3 dzieci. Nie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Jak w rodzinie wątek zamknięty Uczciwość i rzetelność przede wszystkim. Właściciel nie zdziera i podchodzi...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Dobrze było ale się skończyło - draaamat! wątek zamknięty Kiedyś rzeczywiście było naprawdę dobrze ale moja ostatnia wizyta to była...
~Mauser
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Obsługa bardzo dobra wątek zamknięty Obsługa bardzo dobra mili Panowie ale jeżeli o jakość usługi to są...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Najlepsza myjnia w 3-mieście wątek zamknięty Od dawna szukałem dobrej myjni samochodowej w Trójmieście, gdzie podczas...
~ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam serdecznie !!! Pranie pierwsza klasa, obsługa na najwyższym poziomie...
~Stefan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług. Tapicerka po 11 latach użytkowania doprana...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Profesjonalna obsługa. wątek zamknięty Trafiłam do tego serwisu z powodu bliskości mojej pracy i dobrej opinii na...
~Nowy klient.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Bardzo porządne miejsce wątek zamknięty Myjnia przy Bora to bardzo porządne miejsce. Jeżdżę tam od lat. Mimo upływu...
~Bart
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Ogólnie ok. wątek zamknięty Wybrałem kompleksowe pranie wnętrza samochodu czyli fotele, podłoga,...
~tom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Zrezygnowana jakością innych myjni marketowych postanowiłam spróbować z myjni...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Lepiej niż w masówkach wątek zamknięty Cena przystępna , zdecydowanie lepsza niż w masówkach Jakość wykonania...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Zadowolony jestem. wątek zamknięty Psia sierść to zmora mojego auta, ale nie dla profesjonalistów.
~ZbiG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

bardzo zadowolona ! wątek zamknięty Bardzo mili i kontaktowi panowie, auto bardzo dobrze umyte arowno na zewnątrz...
~Suzuki ;)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

rewelacja wątek zamknięty Jestem stałym klientem i nie zamierzam zmieniać. Zawsze dzwonię, umawiam się...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

POLECAM W 100%!!! wątek zamknięty Korzystałam dotychczas z usług kilku myjni na terenie Gdańska, niestety...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 listopada 2009

Najlepsza myjnia! wątek zamknięty Najlepsza myjnia na jakiej byłam. Bardzo mila atmosfera , przystępne ceny ,...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry