Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kierowca z Renault - opinia wątek zamknięty z myjni korzystam od lat; zawsze miła i profesjonalna obsługa
~kierowca z Renault
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Tragedia ,nie polecam brak profesjonalizmu przedziurawiona opona zapisz się...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Cyna z Kosmosu, zero doradztwa. Założyli za duże opony. Brak wiedzy. Pierwszy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Dwa dni temu oddawałem auto do myjni. Samochód perfekcyjnie umyty oraz...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Moje auto nigdy nie było tak czyste! Domyty nawet klej z winiet sprzed kilku...
~Kierowczyni Golfika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Wszystko w jak najlepszym porzadku wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana usluga mycia auta. Bardzo sympatyczni pracownicy....
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Super wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Polecam !!!
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Wymiana opon wątek zamknięty Miła obsługa. Szybko i sprawnie! Polecam!
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Nie polecam, brak profesjonalizmu, byle jak i na tzw. "odwal" wątek zamknięty Jak w temacie. Pracownicy to jeszcze ok ale ich szef... Zrobic jak...
~Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Miejsce gone polecenia wątek zamknięty Myje tam auto od kilku lat. Nigdy nie było niedoróbek. Zawsze można zostawić...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

jest ok wątek zamknięty bez problemu, profesjonalnie. wygodna poczekalnia. korzystałem wielokrotnie....
~maniek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Szczególnie z woskiem ręcznym. Na jakieś 2 - 3 miesiące spokój z brudem na...
~grzehoo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

jest super wątek zamknięty zawsze mogę liczyć na szybkie i solidne mycie samochodu. Nie bez znaczenia...
~megane
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Nie Polecam wątek zamknięty Szczerze nie polecam bylem stalym od 2 lat klijentem i bylo wszysko ok...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

jestem stalym klientem wątek zamknięty Korzystam z myjni juz od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona zaroowno...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Cennik jak najbardziej zgodny z informacją wątek zamknięty Regularnie wymieniam tu opony oraz korzystam z usług mycia auta - za każdym...
~tanuki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 marca 2009

Oszustwo wątek zamknięty Od kiedy to wymiana opon zalezna jest od rozmiaru kola ?? Niestety tak jest w...
~Klient po raz ostatni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry