Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W. Jasieński - opinia wątek zamknięty Wyjątkowo nieuprzejma obsługa. Klient traktowany jak powietrze.
~W. Jasieński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Detal wątek zamknięty dzwonie jako detalista tel nie Odbieraja jak hurt to odrazu już im dziękuję...
~Gośćbobi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Hamstwo i bezczelność !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Klijentów detalicznych panowie z ap traktują poprostu jak .... !!!! Byłem...
~GN
33

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2009

Kazda poszukiwana czesc dostalem w AP wątek zamknięty 100% czesc ktore potrzebowalem , znalazlem w AP . Ceny tez dobre. Szybko...
~piotr
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

zgadzam sie z ponizszym wpisem,jak z filmow barei wątek zamknięty obsluga na lajcie totalna zlewka,zawrocilem im -upe z samego rana-tak oni...
~darek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Najlepsza hurtownia w trójmieście wątek zamknięty Powiem Tak! Ogólnie naprawiam sobie sam auta od jakiś 10lat i w tym czasie...
~piter
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Niemiła obsługa wysokie ceny brak towaru wątek zamknięty Zawsze gdy mam odczynienia z panami sprzedawcami z Auto Partnera traktowany...
~Piotr Mokrzycki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

zawsze sa te czesci , ktorych poszukuje. wątek zamknięty Bardzo sprawna obsluga , chwila oczekiwania na krzeselku do czasu...
~piotr b.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

auto partner wątek zamknięty nie polecam współpracy handlowej - ta firma działa tylko w jedną stronę...
~lukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Tragedia wątek zamknięty Totalne dno i wodorosty. Parę lat tam kupuje i jakoś udawało mi się znosić tą...
~pat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

chamstwa ciąg dalszy!! wątek zamknięty Witam Dzisiaj dostałem reklamację odmowną przegubu Ruvilla zakupionego w Auto...
~Bartek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo solidna obsługa,doradzą ,przyjmą zwrot jak nie pasuje,oczywiście jak...
~Staś
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2011

Obsługa jak z filmów Barei! wątek zamknięty Kupuję w AP co kilka miesięcy i nie jestem specjalnie wymagający do obsługi...
~nsx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Porównanie z Wrocławskim oddz. wątek zamknięty Miałem przyjemność zrobienia zakupu w miłej atmosferze;) Towar w porządku,...
~Kazik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Bezczelna obsługa wątek zamknięty Planowałem zakup części w tym oto sklepie na ulicy Subisława 50. Była godzina...
~Bartosz
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Również nie polecam wątek zamknięty Niestety muszę zgodzić się z opinią poniżej. Mam wrażenie że "znajomi" i...
~tmo
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

SUPER wątek zamknięty Nie rozumiem tych negatywnych opinii, najwyraźniej konkurencja nie śpi. Mimo...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Obsługa jak za PRL-u wątek zamknięty Tak jak powyżej byłem tam dwa trzy razy ale wolę nadłożyć drogi i już do nich...
~PR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Wszystko OK. wątek zamknięty A ja muszę powiedzieć, że trochę się obawiałam robić tam zakupy po...
~Ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Obsługa beznadzieja wątek zamknięty Witam, w autopartnerze kupowałem kilkukrotnie i to z jednego powodu- cena....
~Damian
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

24

wątków

do góry