Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia wątek zamknięty Korzystam kolejny raz z usług warsztatu. P.Adam to solidny,sumienny i uczciwy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, przejrzystość pracy i fachowe podejście to rzeczy które...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Polecam, szybko / przed ustalonym terminem /, naprawa bez zarzutu, zrobione,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Prace wykonano przed umówionym terminem. Jakość robót doskonała. Polecam...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Jakość usług na najwyższym poziomie. Rzetelność, przejrzystość oferty,...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Perfekcyjnie! :) wątek zamknięty Z usług AS PERFEKT korzystam po raz drugi i po raz drugi upewniam się, że Pan...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Perfekcyjnie zrealizowana usługa blacharsko - lakiernicza wątek zamknięty Perfekcyjnie zrealizowana usługa blacharsko - lakiernicza Szukając...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Po prostu perfekt wątek zamknięty Naprawa po kolizji z polisy sprawcy. Wszystko, począwszy od zgłoszenia...
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Nie po raz pierwszy oddałem samochód w ręce Pana Adama i ponownie zadowolony...
~S.G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

lakierowanie dachu, ciężki odcień lakieru wątek zamknięty w lipcu w związku z uszkodzeniem szyby czołowej oraz rdzewiejącym rantem nad...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty W warsztacie zleciłam naprawę powypadkową. Całość odbyła się szybko, sprawnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Rzetelność, fachowość, uczciwość wątek zamknięty W warsztacie zleciłem naprawę mechaniczno blacharską z tytułu likwidacji...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Skorzystałam z usługi blacharsko-lakierniczej na początku listopada. Całość...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Profesjonalny warsztat ! wątek zamknięty Skorzystałem z usługi blacharsko-lakierniczej w lipcu 2015r., warsztat został...
~Marcin J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Perfekt 100% wątek zamknięty Szybko,sprawnie i Tanio.. Pozdrawiam całą Załoge..
~Krispin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

PROFESJONALIZM I PERFEKCJA NAJWYŻSZYCH LOTÓW!!! wątek zamknięty Pan Adam to fachowiec jakich niewielu niestety można znaleźć. Profesjonalny,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

uczciwość i solidność wątek zamknięty Jak w tytule, nie ma co się rozpisywać jak ktoś szuka uczciwych i solidnych...
~Jarek (citroen C4)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Fachowcy wątek zamknięty Dokonywałem naprawa zarówno blacharsko - lakierniczych, jak i mechanicznych....
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług! Auto oddane z obtartymi zderzakami (z przodu i z...
~APK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie i za naprawdę przestępną...
~Michalell
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry