Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie wątek zamknięty Polecam ten zakład z ręką na sercu. Naprawa była wykonana w systemie...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Paweł - opinia wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, na najwyższym poziomie. Wszystkie formalności...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Polecam! wątek zamknięty Przyjemna i profesjonalna obsługa. Czas oczekiwania wydłużył się głównie z...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Łukasz - opinia wątek zamknięty Oddałem czarną vectrę ( lakier perłowy ). Lakierowanie czterech elementów +...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Polecam Wszystkim! wątek zamknięty Cofanie w zatłoczonych miejscach to moja achillesowa pięta. I tak w starciu z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

WARSZTAT NA 6 wątek zamknięty ZADOWOLENIE W 100% SZYBKO RZETELNIE PORZĄDNIE Nazwa warsztatu idealnie pasuje...
~TOMASZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

dobry warsztat wątek zamknięty miałem naprawiany samochód dwa razy (dwa razy bezgotówkowo). Wszystko...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

bardzo plecam wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Adama Łoś- gdyż obsługa jest na najwyższym poziomie;...
~rafał Zwierzyński
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

Lakierowanie zderzaka wątek zamknięty Od pierwszego kontaktu człowiek ma przeświadczenie, że znalazł się w bardzo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Gorąco polecam skorzystanie z usług Auto Serwis PERFEKT Adam Łoś wątek zamknięty Kierując się pozytywnymi opiniami o warsztacie Pana Adama Łoś udałem się tam...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

NFF - opinia wątek zamknięty Szybka, łatwa i przyjemna współpraca. Dawałem dość sporo lekko zniszczonych...
~NFF
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Hanna - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy muszą wybrać auto serwis. Naprawa samochodu...
~Hanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Naprawa powypadkowa wykonana szybko, sprawnie i solidnie !!!!!! Auto...
~bogdan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

poszkodowany wątek zamknięty Chodź naprawa nie była wielka,cała szkoda powypadkowa zostala wykonana...
~Ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Oddałem auto w pewne ręce . Auto oddane przed czasem , doradzono mi fachowo (...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Naprawdę Perfekt wątek zamknięty Fachowy i rzetelny serwis blacharsko-lakierniczy. Szczerze polecam...
~Wiesiu M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałem z usług blacharskich, warsztat Pana Adama polecił mi...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Polecam !!!! wątek zamknięty Oddawałem autko do wielu zakładów ale jeszcze nigdy nie zostałem tak mile...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Naprawdę polecam wątek zamknięty Zostałem mile zaskoczony jakośią usług wykonanych w tym warsztacie. Myślę że...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

polecam ! wątek zamknięty Miła obsługa szybka naprawa i dobra cena, myślę że to wszystko czego...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry