Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry poziom wątek zamknięty Raz wymianiałem alternator, innym razem naprawiałem zawieszenie. W obudwu...
~Darek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ! wątek zamknięty W maju zmiana sprzęgła - tarcza., docisk, wysprzeglik. W lipcu - padł...
~p
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Zbieżność wątek zamknięty Nie polecam warsztatu, ponieważ wymieniali mi maglownice (którą regenerowali)...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Wymieniałem niedawno sprzęgło - warsztat mogę serdecznie polecić i docenić za...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Super warsztat wątek zamknięty Byłem w warsztacie pierwszy raz i na pewno nie ostatni, super profesjonalna...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Byłem kilkakrotnie z różnymi usterkami i różnymi samochodami...
~Jakub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Uczciwie wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi auto serwisu. Wzorowe podejście do klienta. Ceny...
~Marek Honda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Wszysko ok, wątek zamknięty Zawsze jeszcze przejrzą samochód czy jest sprawny
~ss stryc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

W końcu profesjonalna firma! wątek zamknięty Auto Serwis bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Podejściem, profesjonalną...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Solidnie, tanio, terminowo. wątek zamknięty Ceny przystępne, termin wizyty do uzgodnienia, szkoda że nie robią też...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

solidnie wątek zamknięty Korzystalam z warsztatu po raz pierwszy, podobalo mi sie podejscie do...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Naprawdę dobra wrażenie wątek zamknięty Odwiedziłem ten warsztat ponieważ mam do niego blisko. Zazwyczaj jeżdżę do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Jack - opinia wątek zamknięty miło, szybko i fachowo
~Jack
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

wymiana opon wątek zamknięty Od dzisiaj wybieram ten warsztat, niska cena przy dobrej jakości, zniżka na...
~rafik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

M - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce, nie dość, że fachowo i uczciwie i to jeszcze uprzejmie...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Szybko i terminowo. wątek zamknięty Zamówiłem w tym warsztacie 4 opony zimowe. Po przyjeździe szybka wymiana i...
~alpio
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry