Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Firma bardzo sprawnie dokonała przeprowadzki kancelarii. Polecam!
~Michał
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 23 sierpnia 2024

Aga - ocena Jestem bardzo zadowolona wszystko było na czas bez żadnych problemów. Polecam
~Aga
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Dominik Załęcki - opinia wątek zamknięty Szybki i bezproblemowy transport lodówki ze sklepu oraz sporej ilości paczek...
~Dominik Załęcki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Dominik Załęcki - opinia wątek zamknięty Szybki bezproblemowy transport lodówki oraz sporej ilości paczek mebli z...
~Dominik Załęcki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Roman Zalewski - opinia wątek zamknięty Potrzebowałem skorzystać z magazynowania mojego sprzętu wodnego. Świetne...
~Roman Zalewski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

PEŁEN PROFESJONALIZM !! wątek zamknięty Wynajęłam firmę Auto-transport do przeprowadzki domu. Przed wykonaniem...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Przeprowadzka a Gdańska do Wrocławia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma, przeprowadzili nas z Gdańska do Wrocławia w...
~pukowsb
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2015

Super - POLECAM !!! wątek zamknięty Skorzystałem z usługi tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Panowie bardzo...
~Bartek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Usluga wykonana zgodnie z umowa
~Piotr
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Tomasz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam rzetelnie wykonana przeprowadzka wspolpraca bezstresowa i mila...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Pełny profesjonalizm od zamówiania usługi aż po...
~Magda
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Pozdrawiamy dwóch panów którzy wykazali się pełnym profesjonalizmem,...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

Andrzej K - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana w sposób profesjonalny, meble zostały odpowiednio...
~Andrzej K
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

13

wątków

do góry