Auto-Vol

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Świętokrzyska 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Podejście do klienta w tym warsztacie to jakieś nieporozumienie. Zero...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Wszystko bardzo konkretnie, sympatycznie i szybko. Jakość usług 10/10
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 listopada 2020

Kaczy1100 - volvo v50 - opinia wątek zamknięty Warsztat mały, ale przesycony profesjonalizmem. Po długich poszukiwaniach,...
~Kaczy1100 - volvo v50
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Wymiana blokady kierownicy. Oddalem auto popoludniu i odebralem je moze 2-3...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

AUTO-VOL wątek zamknięty Bardzo duża fachowość i znajomość systemów Volvo . Szybkie zdiagnozowanie...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2018

Wgranie Jezyka Polskiego wątek zamknięty Super fachowo i w przystepnej cenie,wiedza to podstawa a jak juz idzie z...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Bardzo dobry fachowiec wątek zamknięty Personel bardzo kompetentny. Szybko potrafia wykryc usterke i naprawic ja....
~xxx
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Stanowczo NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!! wątek zamknięty Każdemu radzę omijać ten serwis, chyba że nie liczy się z kasą. Awaria...
~Piotr
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2015

Rozrząd Volvo V50 wątek zamknięty Przede wszystkim profesjonalnie. Nie najtaniej, ale kto wychodzi z założenia,...
~MG
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Opieka nad moim volvo c30 wątek zamknięty Panowie z serwisu ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Bardzo pomocni i...
~OLA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Warszrat nie duzy ale obsluga zna sie na rzeczy, juz po podlaczeniu do...
~Rkr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Bardzo fachowo wątek zamknięty Pojawil się. problem z moim łosiem i po obdzwonieniu wielu "fachowców" z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

fachowo i sprawnie wątek zamknięty Od jakiegoś czasu sukcesywnie wymieniam w swoim v50 niektóre podzespoły...
~volvo v50
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

Polecam Fachowo i z pasją wątek zamknięty Byłem wczoraj na okresowym serwisie olejowym, jestem pod wrażeniem jakości...
~Łukasz v70 T5
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Diagnostyka przed zakupem wątek zamknięty Chcieliśmy z zona zakupić volvo v50. Na szczęście umówiliśmy się na...
~Ma ciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Volvo xc60 wątek zamknięty Serwis mały ale prężnie działający - remontowałem u silnik w tym zakładzie -...
~TOMEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Przypadek wątek zamknięty Trafiłem tutaj zrządzeniem losu.Nie miałem pojęcia o jego istnieniu.Po...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

GW - opinia wątek zamknięty Naprawiałem tu volvo po innym serwisie w Gdańśku. W końcu wszystko działa....
~GW
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Tuning elektroniczny wątek zamknięty Odwiedziłem ten serwis w celu dokonania tuningu elektronicznego. Konkretnie...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

mam prośbę wątek zamknięty czy adres tego serwisu mogę prosić?
~ta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry