Auto na Gaz

Instalacje gazowe

Gdynia, Olgierda 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
godny polecenia wątek zamknięty Byłem bardzo mile zaskoczony jakością obsługi, fachowością i doradztwem w...
~malipiotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

opinia wątek zamknięty Znakomita obsluga znaja się na rzeczy u mechanikow auto było 2 tygodnie u...
~zdzislaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Dobra robota wątek zamknięty Polonez 1,6 Vectra 1,8 Omega 2,0 Kolejne auto też tu zamontuję. Solidne i...
~Olek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Bez fuszery wątek zamknięty Bardzo dobry serwis - szybko, fachowo, bez naciągania. Co się okazało...
~R
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Igor - opinia wątek zamknięty Dobrzy fachowcy zbyt wygórowana cena. Bardzo miła obsługa natomiast cena jak...
~Igor
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Dobrzy fachowcy wątek zamknięty 135 tysiecy km bez zadnych uwag, idealna praca, zestrojenie, montaż....
~Michal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

7lat i tylko przeglądy okresowa - i dalej wszystko działa wątek zamknięty 120tyś kilometrów i wszystko nadal działa .Co do jakości montażu żadnych...
~olek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 czerwca 2013

mogłoby być lepiej wątek zamknięty Gaz montowałem parę m-cy temu. Zdecydowałem się na instalację z górnej półki...
~Moskito
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Mazda CX 7 wątek zamknięty Zamontowałem instalacje do samochodu z bezposrednim wtryskiem paliwa chociaz...
~Daniel Andrelczyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Janek - opinia wątek zamknięty Zachęcony opiniami z tego forum pojechałem w celu wymiany filtra gazu. Cena...
~Janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

Tylko do nich wątek zamknięty Wszystkim bardzo gorąco i z czystym sumieniem polecam warsztat instalacji LPG...
~thomski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Najlepszy warsztat LPG w 3mieście! wątek zamknięty Panowie z Olgierda to prawdziwi fachowcy. Z dużym zaangażowaniem podchodzą do...
~piki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Wypas wątek zamknięty Zanim zdecydowałem się na LPG nasłuchałem się różnych negatywnych opinii na...
~Olsen
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Warsztat w pelni profesjonalny. Pracownicy z doswiadczeniem i specjaistyczna...
~Robert
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

polecam wątek zamknięty zdecydowanie polecam ten warsztat,panowie poprawili to co zepsul inny...
~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry