Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemysław - opinia wątek zamknięty Auto wstawione na wymianę oleju, filtra paliwa, amortyzatorów przednich i...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Basia - opinia wątek zamknięty Dobra obsluga. Szybkie terminy Informacja o ewentualnych dodatkowych kosztach...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Solidna Firma. Rzetelna pomoc i fachowa opieka. Polecam!
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Miły uczynny super kontakt. Prawie odpadło mi koło w drodze do Gdyni( zostało...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Rafal - opinia wątek zamknięty Co roku zmieniam opony, zawsze wszystko ok. Jak najbardziej staraja sie pomoc...
~Rafal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam. Zawsze fachowe podejscie. Serwisuje tam dwa auta. Nie mam zamiaru...
~Gdanszczanin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Od. wątek zamknięty Czas oczekiwania taki ze zdążyłem przyzwyczaić się do tramwaju /:
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Totalna masakra ! wątek zamknięty Stanowczo odradzam. Cena z kosmosu, ciężko im powiedzieć co zostało zrobione...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

polecam! wątek zamknięty Polecam! Korzystałem kilkukrotnie. Poza przeglądami wymieniałem zawieszenie,...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Zależało mi na szybkiej naprawie auta i nie zawiodłam się. Mimo obaw, bo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Wymiana alternatora wątek zamknięty Za 500 zł wsadzili wsadzili mi złom ze szrotu i to z lozyskiem do wymiany....
~Pps
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Bardzo Polecam wątek zamknięty Super serwis, rzeczy niemożliwe robią od ręki, a na cuda trzeba zaczekać 15...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Serwisuję tam swój samochód, przemiła obsługa, krótkie terminy wykonania,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry