Auto Szyby

Szyby samochodowe

Gdynia, Morska 491

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Brak profesjonalizmu przy przyciemnianiu szyb w aucie. Brak foli z atestem ,...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Audi A6 wątek zamknięty Moge powiedziec tylko tyle jezeli chodzi o cene to ok ale jezeli chodzi o...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Astra H szyba przednia + polerka reflektorów wątek zamknięty W dniu dzisiejszym skorzystałem z usługi. Pełnia zadowolenia, profesjonalnie...
~mrGruX
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

renualt laguna wątek zamknięty Wymieniałem przednia szybę naprawde polecam ta firmę szybko wymieniona i...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

T4 wątek zamknięty Bardzo polecam. Korzystam z usług tej firmy już po raz kolejny i za każdym...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Polecam - tanio wątek zamknięty Polecam, tanio, profesjonalnie, szybko. Szyba wstawiona praktycznie na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Tylnia szyba w Mercedesie Cabrio wątek zamknięty Warsztat jak najbardziej godny polecenia chłopakom udało się odzyskać...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

szczerze polecam wątek zamknięty wpadłam nieumówiona z szybą kierowcy zdobytą na szrocie, wymiana od ręki,...
~Kot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Filip z czarnego golfa :) wątek zamknięty Golfik jak nowy. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Godzina...
~Filip
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Maciek Chrysler wątek zamknięty W 100 % zadowolony , cena w porownaniu do konkurencji oszalamiajaca , czas...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Tragedia nie polecam wątek zamknięty W tej firmie na wymiane czeka sie pol dnia przez 6 godzin nie mieli czasu, a...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2015

zabezpieczenie szyby wątek zamknięty Podobno w nordglasie mają w swojej ofercie coś co polega na pokryciu szyby...
~Michal27
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2012

Pelny profesjonalizm wątek zamknięty Mój Mercedes C klasse jest zadowolony ,a Ja razem z nim.Polecam,polecam i...
~sebastian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Ktoś powinien sie nimi zająć,................... wątek zamknięty Cóż, nie będę się rozpisywał co i jak, powiem tylko że ... Wklejają szyby...
~poszkodowany
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Mondeo wątek zamknięty Doskonała i rzetelna obsługa . Jest gdzie usiąść i zaczekać na wykonanie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Obsluga mila, Szyba do Renault megane I na stanie, dobrze i szybko wykonane,...
~Joanna O.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Cox - opinia wątek zamknięty Dostępność szyb i ceny ok. Ale pracownicy zebrzacy o napiwek to juz masakra...
~Cox
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Ogólnie żenada wątek zamknięty Dla mnie tragedia. Co prawda szybę mieli od ręki, ale: Połamali całego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Zadowolony wątek zamknięty Cena atrakcyjna. Widziałem u siebie przed wymianą że dzieje się coś pod szybą...
~Peugeot 307
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

KIA CEED wątek zamknięty WLASNIE ODEBRALEM MOJEGO CEEDA I MUSZE POWIEDZIEC ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY...
~KIA CEED
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

42

wątków

do góry