CAR-GLASS Szyby samochodowe

Szyby samochodowe

Gdańsk, Jana Kochanpowskiego 130K

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Miło bardzo kulturalnie i uprzejmie....
~PanRobert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Szybka czołowa- mazda wątek zamknięty Rzetelne podejście do klienta Pełen profesjonalizm. Miła obsługa. Ocena 6...
~Dawin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Szyba audi a6 c5 wątek zamknięty Pełna profesjonalka,czas oczekiwania około 3h😊cena najniższa w...
~KREFCIK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

szyba czołowa Opel corsa wątek zamknięty Szybka i sprawna wymiana szyby czołowej. W dodatku cena również nie była...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo szybko, bardzo dobrze i co ważne, bardzo tanio. W innych warsztatach...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

BMW X3 wątek zamknięty Szczerze polecam tych Panów. Pomimo tego, że warsztat na pierwszy rzut oka na...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2016

Polecam !!!! wątek zamknięty Panowie z Car-Glass szybko uporali się z wymianą szyby czołowej , a to...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Ekspresowa obsluga. Profesjonalne podejście do klienta!
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Polecam! Fachowa obługa, ekspresowa wymiana szyby i przystępna cena.
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Fachowa i uczciwa obsługa - co szczegolnie wazne dla kobiety.. Serdecznie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Szybka wymiana wątek zamknięty Szybka profesjonalna wymiana szyby za przystępną cene. Jak najbardziej...
~Audi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Szybko i profesjonalnie. wątek zamknięty Miałem luźną szybę w samochodzie, zadzwoniłem, umówiłem się i praktycznie w...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Bardzo polecam wątek zamknięty Poszło szybko i sprawnie. Polecam każdemu, kto ma problem z szybą.
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Troszkę więcej dbałości !! wątek zamknięty Szyba wymieniona poprawanie , dobry kontakt telefoniczny ,ale.... Jednak jest...
~Asterix
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Bardzo szybka wymiana wątek zamknięty Zadzwoniłem, umówiłem się wymiana przedniej szyby w 2 godziny , panowie...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Wymiana szyby wątek zamknięty W czwartek kamień uderzył mi w szybę, zaczęła pękać. Fachowa obsługa w...
~Karol SIMS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty usługa została wykonana na czas, profesjonalne podejście do klienta, wysoka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

POLECAM wątek zamknięty SERDECZNIE POLECAM. Widac Panowie znaja sie na swojej robocie.
~Lukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2013

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty Pragnę polecić firmę za elastyczność w podejściu do klienta. Tuż przed...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 grudnia 2012

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty Wymianę szyby zalatwiłem błyskawicznie. Jeden telefon, na następny dzień...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

41

wątków

do góry