Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa zawieszenia wątek zamknięty Solidna diagnoza, poprawna naprawa bez naciagania na niepotrzebne koszty....
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Polecam Auto-Fit wątek zamknięty Jestem klientem serwisu samochodowego Auto-Fit od 15 lat i jeszcze nigdy się...
~Kriss
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

przeglad wątek zamknięty facet dopisal mi na przegladzie 10tys km wiecej w cepiku, wiec wyglada jakbym...
~lipa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

instalacja gazowa LPG, wymiana opon wątek zamknięty Warsztat godny polecenia, szybka solidna diagnostyka, wykrycie wycieków,...
~Chrysler Crossfire
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Żadna rewelacja , nic specjalnego , nie polecam . wątek zamknięty Wymiana opon trwała 3 razy dłużej niż w każdym innym punkcie wymiany opon. Do...
~Staszko Siemaszko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Ładna otoczka, reszta beznadziejna !!!! wątek zamknięty Salon ładny z zewnątrz, poczekalnia ładna cała otoczka bardzo sympatyczna ale...
~Antek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Tacy mili Panowie :) jeszcze nigdy nie czułam się tak luksusowo wątek zamknięty Super miejsce. Dziś akurat z gruponem miałam robioną klimatyzację, dokupiłam...
~Krysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

groupon - zadowolony wątek zamknięty Wykupilem w Autofit wymiane opon z grouponem jestem bardzo zadowolony szybko...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Nie polecam. wątek zamknięty Wykupiłem w tym roku w grouponie wymianę opon z wyważaniem. Ponieważ...
~PAO
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2015

~DagmaraIl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

ZADOWOLONY wątek zamknięty Było szybko,sprawnie i na temat.Z usług korzystałem drugi raz , poraz...
~Remik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

super warsztat, polecam każdemu kto chce szybko i dobrze naprawić auto wątek zamknięty super naprawa, polecam każdemu kto chce szybko i dobrze naprawić auto....
~Migdalski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Mi - opinia wątek zamknięty Bardzo nie polecam! Kompletny brak fachu, wiedzy i do tego dwie lewe rece u...
~Mi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

super warsztat wątek zamknięty mila obsluga super mechanicy. poczekalnia kawka herbatka wszystko ok
~osip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty niestety nie jest to rzetelny warsztat. Naprawa czegokolwiek bez popsucia...
~Gynianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

jest ok wątek zamknięty Ja jestem zadowolony z obsługi.Nie mają wygórowanych cen i sprawnie u nich...
~Klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

W porządku wątek zamknięty ja uważam ,że sa porządku,Zadowolny jestem,miła obsługa,kawka ciasteczko w...
~Damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

MAGDALENA W. - opinia wątek zamknięty Byłam w sobotę na przeglądzie ( przegląd za darmo ) Jestem bardzo zadowolona,...
~MAGDALENA W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

kiepsko wątek zamknięty samochód stał tam dwa razy, po pierwszej naprawie zaczęły się problemy z...
~gdynianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

OK wątek zamknięty Używany samochód, który nabyłam dzięki pomocy Autofit, jest w doskonałym...
~Lewandowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

26

wątków

do góry