AutoLux

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Rubinowa 9/15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam w 100% wątek zamknięty Wypozyczam z AutoLux od 2 lat auta. jestem bardzo zadowolony z servisu,...
~Bogey Lipski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

polecam wątek zamknięty korzystam z tej wypożyczalni od kilku lat . samochody nowe i w przystepnych...
~Edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Very good service wątek zamknięty We traveled from the USA and needed to rent-a-car for our visit while in...
~Ela Rigsby
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Warte polecenia wątek zamknięty Rzadko pisze oceny ale tutaj aż się prosi. Obsługa bardzo profesjonalna,...
~Slawek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

AUTO-LUX wątek zamknięty Wypozyczam samochody z tej firmy od dluzszego czasu.Obsluga...
~Mariusz Oslo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Zadowlony z usług wątek zamknięty Korzystałem z usług AUTOLUX kilka razy i jak zawsze jestem zadowolony....
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Michał - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa,samochody zgodne z opisem na...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Nareszcie porządna wypożyczalnia wątek zamknięty Chciałem polecic innym wypożyczalnie Autolux. Poza przemiła Panią która mnie...
~Kamil
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Zadowolony wątek zamknięty Z czystym sercem moge polecić wypożyczalnia Autolux. Wypożyczenie auta pełen...
~Mika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Godne polecenie wątek zamknięty Zgodnie z opisem auta nowe i w idealnym stanie. Bardzo miła obsługa,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry