Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Amelia - opinia Pan Marian bardzo kompetentny,sumienny i cierpliwy. Dobrze przygotowuje do...
~Amelia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Najlepsze OSK w Żukowie wątek zamknięty Polecam z całego serca! Pan Marian jest najlepszym instruktorem i wykładowcą :)
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Witam instruktor Marian szczerze uczy od serca i bardzo dobrze zdałem za...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 maja 2018

:) wątek zamknięty Bardzo Polecam , egzamin zdałam za pierwszym razem :) Pan Marian cierpliwy i...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam naukę w OSK Autogryf. Wyklady prowadzone są w bardzo miłej...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Pan Marian jest świetnym wykładowcą jak i zarówno...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Autogryf w Żukowie. Pełen...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam ośrodek szkolenia "Auto gryf". Bardzo profesjonalne i...
~Roksi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców :) wątek zamknięty Goraco polecam !! Najlepszy instruktor ;)
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Szczerze polecam Autogryf Żukowo ! Najlepszy instruktor i szkoła :D
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Gorąco polecam! Bardzo profesjonalny ośrodek, nie ma problemu z dostosowaniem...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Serdecznie polecam Autogryf Żukowo !! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm oraz świetna atmosfera podczas zarówno jazd jak i...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Najlepszy Instruktor! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym, chociaż w ogóle nie sadziłem, że dam radę. Jak...
~Marcin Światoszek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Gorąco Polecam Szkołę jazdy "AUTOGRYF" wątek zamknięty Poziom szkoły jazdy jaką oferuje nam Pan Marian i jego "AutoGryf" jest...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę Pana Mariana. Pan Marian to wybitny fachowiec który...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Po zakończonym kursie, na dodatek pomyślnie, co było moim celem, mogę...
~Angelika Formela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Autogryf wątek zamknięty Polecam.! Najlepsza szkoła na pomorzu. Pan Marian prawdziwy fachowiec. :)
~E
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Autogryf. Ciekawe wykłady, niestresująca atmosfera...
~Anna Dargacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Rodzinna atmosfera wątek zamknięty W sumie to w życiu nie spotkałam tak inteligentnego Człowieka.Pan Marian...
~dzela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Szkoła na 6 ! wątek zamknięty Polecam wszystkim nie zdecydowanym przyszłym kierowcą. Jeśli komuś zależy na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

postów

229

wątków

do góry