Widok

Autoklaw

zakładam z koleżanką swój gabinet kosmetyczno-fryzjerski. Może ktoś się orientuje gdzie tanio mogę kupić w miarę dobry Autoklaw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zajrzyj sobie na finefactory.pl jest to sklep typowo dla zakładów kosmetycznych i nawet z tego co się orientuję to Autoklawy były tam na promocji więc być może kupić taniej. Taki sprzęt to podstawa w nowo otwartym gabinecie kosmetycznym więc warto w tym przypadku nie żałować pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mała wskazówka: żeby gadać do siebie nie trzeba korzystać z Forum.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam poszukać jeszcze na tej stronie:
https://www.medipment.pl/

Jest to serwis, który umożliwia porównanie sobie oferty wielu firm oraz dystrybutorów sprzętu oraz akcesoriów medycznych. Na stronie mozna przejrzeć sobie sprzęt zarówno nowy i uzywany i tym samym wybór będzie łatwiejszy. Polecam zwrócić uwagę na możliwość suszenia wsadow w opakowaniach. W autoklawach z suszeniem próżniowym (klasa S i B) proces ten przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo. Po zakończonym procesie sterylizacji wyciągamy z autoklawu doskonale wysuszone pakiety, gotowe do natychmiastowego użycia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

do góry