AUTO-MAJSTER

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Kielecka 17A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie zadowolona - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Kiedy warsztat zaczynał było ok teraz to brak słów.....
~Nie zadowolona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2022

Donmator - opinia wątek zamknięty Oddałem auto na wymianę klocków i tracz. Odebrałem z uszkodzona podporą wału...
~Donmator
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 grudnia 2019

Były klient - opinia wątek zamknięty Bez konsultacji z klientem montują cześci w cenie takiej że z butów wyrywa....
~Były klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Naprawa Mistubishi Space Star wątek zamknięty Omijajcie warsztat szerokim łukiem. Pracujący tam nie znają się na niczym....
~nitool
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

polecam wątek zamknięty bardzo dobry warsztat
~jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

przeprosiny wątek zamknięty W dn. 15.01.2014 umiesciłem nieuczciwą opinię na temat zakładu. Jest mi...
~blachon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

polecam wątek zamknięty potrafi zdiagnozować.. problem i go usunać.... :-) tani solidny uczciwy.....
~Wiesław
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

najlepszy! wątek zamknięty Najlepszy, najbardziej profesjonalny warsztat. Szefostwo bardzo mile....
~jk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

moja ocena wątek zamknięty Ludzka hipokryzja i obłuda jest zadziwiająca. Pan Paweł przez wiele lat...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Bardzo wiarygodny warsztat wątek zamknięty Witam, miałam okazję skorzystać z pomocy serwisu AUTO MAJSTER i...
~włascicielka Mazdy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Cena niestety wzrosła... wątek zamknięty Żeby zamontować drobną część musiałam się umówić, ale i tak po przyjeździe...
~mila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2013

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Kilka dni temu sytuacja zmusila mnie do skorzystania z uslug warsztatu...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty Witam, Przez przypadek trafiłam do Auto Majster - Pana Pawła, zepsuł mi się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2012

Pełna satysfakcja wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z ich usług i zawsze dobrze zrobili,nie długo...
~aliz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

POLECAM w 100% wątek zamknięty Wszystko ok, robię tam moje auta już dość długo i polecam znajomym. Są bardzo...
~Tomek z młyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam z usług wielu warsztatów i nareszcie trafiłam na kompetentnych...
~Nissan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Jechac Czy Nie Jechac ... ?! wątek zamknięty z Tego co widze jest wiecej opini pozytywnych niz negatywnych z czego ciężko...
~TAK czy NIE ?!
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2012

polecam wątek zamknięty Godny polecenia,przystępne ceny,dobra jakość usług
~togo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

OK! wątek zamknięty Kiedyś, gdy będę już za stary by jeździć samochodem , zasiądę przy kominku ,...
~Ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Warsztat w 100% godny polecenia! wątek zamknięty Do tego warsztatu trafiłem ok. rok temu z polecenia znajomego. Od tego czasu...
~Maciej M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

39

wątków

do góry