Avangarda

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdynia, Chylońska 230/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam!
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Rewelacja!! wątek zamknięty Pierwszy raz byłam i na pewno nie ostatni! Bardzo mila atmosfera, a przede...
~Patsi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Super! wątek zamknięty Do pani Kasi chodzę od kilku lat. Jestem bardzo zadowlona. Uważam że ceny są...
~justic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

odradzam wątek zamknięty Avangarda? ciekawe skąd wzięła się ta nazwa bo napewno nie z fantazji...
~nigdy więcej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

super ! polecam ! wątek zamknięty Bardzo miłe panie, już przez telefon pierwsze porady. Z polecenia koleżanki...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

REWELACJA wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego salonu i mogę śmiało polecić każdemu fryzjerkę...
~Martynka:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Danuta - opinia wątek zamknięty Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłam salon fryzjerski Awangarda. Jestem bardzo...
~Danuta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

moj ulubiony salon wątek zamknięty polecam goraco i z czystym sumieniem .kiedys pani fryzjerka Ewelina byla...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty Szczególnie polecam fryzjerkę p.Ewelinę naprawdę to są złote ręce
~angela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

pełne zadowolenie wątek zamknięty Polecam Salon jest ok ale Pani Kasia to rewelacja. Przerobiłem wielu...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Najlepszy salon wątek zamknięty Super gorąco polecam! Do pani Kasi trafiłam drogą łańcuszkową, jedna znajoma...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Szczerze polecam p.Kasię!jest rewelacyjną profesjonalistką w tym co...
~Nati
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

polecam wątek zamknięty serdecznie polecam salon AVANGARDA pod względem zarówno usług kosmetycznych...
~stała
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 maja 2011

Profesjonalnie i w fantastycznym klimacie wątek zamknięty Szczerze polecam - fantastyczna obsługa, zawsze miło i z uśmiechem.
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Fenomenalna obsługa wątek zamknięty Fantastycznie, miło, szybko i zawsze jak nalepiej dla klienta.
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Usługi godne polecenia!Pracownicy z podejściem profesjonalnym dzięki czemu...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Profesjonalizm wątek zamknięty Wszystkie panie fryzjerki i kosmetyczki znają się na tym co robią.Osobiście...
~Ewa J
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 września 2010

Pani Mirelka:) wątek zamknięty Polecam wszystkim niezdecydowanym, bądź tym, którzy nie mają swojego stałego...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

SUUUUUUUPER wątek zamknięty Witam, jestem stałą klientką tego salonu. Korzystam nietylko z usług Pani...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

Polecam! wątek zamknięty Dawno nie korzystałem z usług Avangardy, ale to się zmieni! :) Obsługa...
~rafał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

26

wątków

do góry