Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia Jestem klientką serwisu Avanti od kilku już lat i za każdym razem jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Anna - opinia Super obsługa miła atmosfera i cena za usługę dobra
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 sierpnia 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Ada - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!!! Super obsługa, pełen profesjonalizm i błyskawiczna...
~Ada
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Wszystko załatwione od ręki. Polecam!
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Montaż szkła hartowanego wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam!!! Naklejone szkło hartowane zakupione w tut....
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

Wymiana ekran iPhone wątek zamknięty Szybka wymiana ekranu iPhone, bardzo dobre. Polecam
~Ramiro
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Wyświetlacz wątek zamknięty Szybko zrobiony wyświetlacz dla mojej mamy telefonu w miarę normalnych PLNach
~j. linda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 września 2018

Rozbity wyświetlacz wątek zamknięty Zanioslam telefon z rozbitym wyświetlaczem do naprawy. Telefon był gotowy od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Samsung S7 wątek zamknięty Bardzo polecam serwis Avanti. Serwis ten zapewnia profesjonalną obsługę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Polecam ten serwis wątek zamknięty w innym serwisie odprawili mnie z ,,kwitkiem,, a tu naprawili i jest ok
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Szybka naprawa i miła obsługa wątek zamknięty Mój telefon już na drugi dzień był gotowy. Naprawa została wykonana rzetelnie...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Profesjonalizm i elegancja. wątek zamknięty Bardzo mila i szybka obsluga, z przyjemnosciá bede tam wracac, pozdrawiam.
~Krystyna Korzonek-Radziwill
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Naprawa telefonu wątek zamknięty Bardzo szybka,sprawna obsługa i dotego jeszcze miła. Telefon został...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Ekspresowa i dokładna naprawa wątek zamknięty Około miesiąca temu oddawałem telefon (LG G4) na wymianę wyświetlacza,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Brawo Fachowcy w każdym calu.
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

NAJLEPSZY SERWIS W GDANSKU!!! wątek zamknięty Sprawnie i szybko naprawili mi iPhone, jestem bardzo zadowolona!!!!
~Wiki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Zadowolona klientka - POLECAM wątek zamknięty Oddałam Iphone 6s na wymianę wyświetlacza i po 20 miinutach był już gotowy...
~Alicicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Zakupy wątek zamknięty Serdecznie dziękuje za dobranie dobrego etui oraz zamontowanie szkła na...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

porażka wątek zamknięty ten serwis to jakaś porażka, omijajcie go szerokom łukiem. W grudniu tuż...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry