Awet Plus

Weterynarze

Gdańsk, Cerery 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wszystko ok ale .. wątek zamknięty Pan Paweł to fajny lekarz ale przyjmuje Pacjentów po 20/30 minut.... w...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2018

Dziękuję bardzo wątek zamknięty Pan Doktor Paweł uratował życie mojego psa, którego pokąsały osy. Myślałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Niestety nie polecam wątek zamknięty Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Byłam u Pana doktora 2-3 razy z...
~P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Doktor Pawel, przemiły i kompetentny uratował życie mojej kotce . Jechałam z...
~Teresa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Bardzo dobry weterynarz wątek zamknięty Leczyłem psa już u kliku weterynarzy ale dopiero tutaj spotkałem się z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2016

DZIĘKUJĘ wątek zamknięty Trafiłam tu z ogłoszenia w gazetce osowskiej, bo mój weterynarz miał...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

polecam innym klientom i pupilom wątek zamknięty Wiele razy korzystałam z usług Pana Doktora. Zawsze ma profesjonalne...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

można na nim polegać wątek zamknięty Gorąco polecam. Lekarz ma wspaniałe podejście do pacjenta i jego właściciela...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

PROFESJONALIZM wątek zamknięty Miło i sympatycznie jest prawie u każdego weterynarza. To co odróżnia...
~Romek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2010

Wspaniały lekarz wątek zamknięty Byłam w gabinecie kilka razy z moim kotem, który uwielbia Pana Doktora. Mimo...
~Właścicielka Kizi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry