Awet

Weterynarze

Gdańsk, Jana Matejki 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena nowy temat profesjonalni weterynarze z doskonałym podejściem do pacjentów. Wszystkie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Mimi - opinia najlepsi, chodzę tam z moimi pieskami od chyba 30 lat,
~Mimi
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Grzegorz - opinia Słowa wdzięczności dla Panów Adama i Pawła Makowskich lekarzy z gabinetu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Lala Horhe Kryszyna i Cynamon - opinia wątek zamknięty U Pana Adama leczyłam jako nastolatka swoje myszy i chomiki. Teraz już jako...
~Lala Horhe Kryszyna i Cynamon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Katarzyna Krzeszewska - opinia wątek zamknięty Doktor Adam Makowski czyni cuda. Uratował mi prawie umierającą, wiekową...
~Katarzyna Krzeszewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Rico - opinia wątek zamknięty W lutym 2019 r. nasz pies Rico uległ kontuzji podczas spaceru. Stwierdzono...
~Rico
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

super weterynarz(e) :) wątek zamknięty Nie wiem jak do tego doszło iż nie ma tu naszej opini.. POLECAMY!!...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Polecam - profesjonaliści wątek zamknięty Polecam gabinet AWET Panów Makowskich. Od ponad 5 lat zajmują się naszymi...
~Kociara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Mój pies reklamą gabinetu wątek zamknięty Moja suczka Kora jest leczona w AWECIE od ponad 10 lat. Sama ma już 16 i jest...
~Aga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2011

Bardzo dobry weterynarz wątek zamknięty Poszliśmy tam z naszym pieskiem i po fatalnej obsłudze u innego weterynarza i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Wielkie dzięki wątek zamknięty Mój pies z wypadku trafił od razu na stół operacyjny. Lekarz podjął szybką,...
~Michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Absolutnie nie polecam wątek zamknięty Miłe uśmiechy, dużo gadania, mało kompetencji. Wielka szkoda, że pan Paweł...
~Lotta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, przyszedłem z moją Korą na wycięcie guza na łapce,...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

polecam wątek zamknięty szybko i konkretnie przeprowadzona sterylizacja kotki. czuła opieka nad...
~kocia mama :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

polecam wątek zamknięty Polecam powierzenie swojego pupila w ręce doktora Pawła Makowskiego (głównie...
~zadowolona:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

pterion - opinia wątek zamknięty Lepszej lecznicy ze święcą można szukać. Mój kolejny pies sam mnie prowadzi...
~pterion
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

polecam! wątek zamknięty bardzo dziekuje dokotorom z Awetu za uratowanie Pusi!
~Aniela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Hodowla York Biewer-polecam wątek zamknięty Witam,mam hodowle pięknych rasowych piesków,dla mnie moje pupile są bardzo...
~Doce Meu Aluno
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

plecam wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z bezpłatnego czipowania mojego psa i była to moja...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

NIE POLECAM....NIESTETY wątek zamknięty Mam dwa psy i jesteśmy stałym klientem gabinetu Awet i Awet plus, ale chyba...
~mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

36

wątków

do góry