Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie przemiła obsługa
~Polecam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Bardzo dobre wątek zamknięty Pyszny kuczak + ryż z orzechami, bardzo mila panni przyjmuje zamowienia,...
~karbed19
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Zupa Pho wątek zamknięty Niestety zupa Pho składała się z wody lekko przyprawionej ,nawet nie ostrej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Miłe zaskoczenie - Pysznie wątek zamknięty Pierwszy raz zamówiłam przez telefon i dobrze, bo wystrój lokalu nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Nie jest źle, ale wiele rzeczy można poprawić małym kosztem wątek zamknięty 60zł za obiad na dwie osoby - 2 dania, zupa i herbata. Herbata podana w...
~klienci
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Dobrze i bardzo dobrze............................
~Akrade
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

The best duck in Trójmiasto. wątek zamknięty Kaczka na chrupko marzenie,ceny przystępne dla chyba wszystkich.
~Siostra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Bardzo dobre jedzenie na wynos wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie i smaczne i jak ktoś sobie zażyczy dostanie naprawde...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Dobre i syte wątek zamknięty Korzystałem wiele razy w resteuracji jak i na wynos, potrawy są bardzo...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam dania z dostawą do domu. Obsługa bardzo profesjonalna i przemiła,...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Bardzo smacznie wątek zamknięty Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Sajgonki - rewelacja! Świeżutkie...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

godne szczerego polecenia wątek zamknięty W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Moje dzieci uwielbiają sajgonki,...
~MS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

dobre jedzenie na wynos wątek zamknięty Pani przyjmująca zamówienie była bardzo miła. Jedzenie dotarło po godzinie,...
~a
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

średniak wątek zamknięty Zamówiłam makaron tajlandzki z wołowiną - otrzymałam makaron który wyglądał...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Jedzenie super, lecz klimat średni. wątek zamknięty Ostanio wybrałem się z rodziną tam na obiad. Jedzenie naprawdę smaczne, duże...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

AZJI smaku brak. wątek zamknięty Niestety zupa, którą zamówiłam smakowała jak zupa z proszku. Pływały w niej...
~Martina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Szerokie menu, ale potem tylko rozczarowanie, tym bardziej, że w promieniu 5...
~werty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty Byłem kilka razy. Zamówiłem zupę pekińską i wołowinę z grzybami mun i...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Kuchnia godna polecenia ! wątek zamknięty Ostatnio zdecydowałam się odwiedzić tą knajpkę. Byłam mile zaskoczona, gdyż...
~od dzisiaj stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Gorsza jakość, a szkoda, bo fajna knajpka. wątek zamknięty 1) Zamawialiśmy sos ostry, a dostaliśmy słodko-ostry, to różnica. 2)...
~othernight
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry