Widok

Azymut

Azymut powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego przystanku PKM Karwiny. Lokalizacja przy ulicy Wielkopolskiej zapewnia komfortowy dojazd do centrum miasta czy Orłowa, a jednocześnie szybki wyjazd w stronę trójmiejskiej obwodnicy.

Osiedle składać się będzie z siedmiu kameralnych budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. W sumie znajdzie się w nich 196 mieszkań. Całość zostanie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

" Z widokiem "

"tarasy z widokiem na pobliskie lasy oraz Zatokę Gdańską". Do czasu aż na terenie poniżej nie powstanie nowe osiedle które ten widok zasłoni. Tak samo mnie osiedle Azymut zasłoni widok ( mieszkam na Karwinach).
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

akurat tam nie powstanie juz nic wiecej

ale widok na zatoke beda mialy maksymalnie 3 niedoswietlone mieszkania w budynku D (ten najbliżej Lukoila). Widok na las..hmm nie wiem z której strony to osiedle ma jakiś las, ale jak dla mnie to z żadnej. Z jednej strony bedzie ul. Strzelców i tory i przystanek PKM,a z drugiej Wielkopolska i welki węzeł z Sopocką...cisza??też wątpliwa sprawa..jeden plus tylko za nazwe, że nie po "angielsku"..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

racja

Tak ale przecież widok na morze to nie jedyna zaleta takich osiedli, mi się na Bernadowo Park bardzo podoba las, pachnące drzewa, to też jest fajna sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tez myslalam, ze mi sie ten las podoba, dopoki tam nie pojechalam... Przeciez on zabiera CALE swiatlo. Osiedle jest tak zacienione, ze szok. Z budynki naprawde blisko siebie, takie nowoczesne blokowisko...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Architektura lata 60te

Konsekwencja z jaką Inpro propaguje te toporne kloce zarówno w Gdańsku jak i w Gdyni nie przestanie mnie zadziwiać. Kto im to projektuje. Kupcie architektowi coś więcej niż linijkę, ekierkę chociaż dorzucić by się przydało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Mieszkam na Strzelcow

I ogarnia mnie lekkie przerażenie. Kolejne, budowane osiedle,a droga praktycznie jedna ( plus jedna dziwna dojazdowka z porozwalanymi płytami). Ruch już jest jak w Paryżu. na jedną zmianę świateł czeka zwykle od 10 do 15 aut. A teraz kolejne 200 mieszkań. Budować kolejne osiedla ,to owszem i zgarnąć kase,ale pomyśleć o rozbudowie dróg do tychże,to już nie.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bez paniki!

Otóż jedyny dojazd do osiedla Azymut będzie od strony Wielkopolskiej, przy Łukoil. Ulica strzelców w żaden sposób nie będzie bardziej obciążona.

natomiast, na "trójkącie", który jest obecnie niezabudowany, terenie najbliżej PKM, powstanie kolejne osiedle, z możliwą zabudową do 11 kondygnacji i to będzie dopiero moloch, który zablokuje Strzelców!

Na szczęście planowana jest również przebudowa skrzyżowania Wielkopolska-Sopocka-Strzelców, więc może nie będzie aż tak źle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Który to deweloper niby ma na "trójkącie" wznieść 11-to kondygnacyjny wieżowiec ?:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

11 kondygnacji? A czytaliście mpzp? 11 kondygnacji to może będzie miał najwyższy budynek ale żaden nie będzie wyższy niż projektowany na azymucie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Azymut.

Nie rozumiem kupujących !!! Ludzie te bloki mają zbyt mało odległości względem siebie. Masakra!!!! Co mi po panoramicznym oknie jak będę widziała z niego sąsiada w piżamie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Hałas i Drożyzna

Kto kupuje klatke 45m2 za 400tys w stanie surowym(100tys na wyposażenie mieszkania !) z oknem nad ruchliwą ulicą pod stacją paliw i naprzeciwko kolejki PKM? ...Boże ..na prawdę nie ma lepszych lokalizacji za te pieniądze ? Za 400tys buduje sie dom wille .
To ja już wole za te pieniądze Garnizon we Wrzeszczu..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Kurnik

Te budynki przypominają mi bloki na wsiach dla pracowników PGR (polskich gospodarstw rolnych) Za taki hajs otynkowana cegła...deweloper ładny hajs zrobi i otrzyże stado kupujących :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Cena zawyżona o 30%

Mamy górkę jeżeli chodzi o ceny nieruchomości, szczególnie w Gdyni. Cena realna za takie mieszkanie to około 6400 zł/m2 - ale to za dobrze zaprojektowane mieszkanie. Tutaj mamy kwadraty bez tarasów. 8000 /m2 ??? Dopóki ludzie będą kupowali, a kupują raczej inwestycyjnie, więc cena jest sztucznie zawyżana. Trzeba poczekać około 1-2 lat, bańka pęknie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pazerny deweloper podwyższył ceny o 100zł/m2 !!!

Co za bezczelność , w trakcie sprzedaży ceny zostały zawyżone.
Kto wam te klatki kupi, myśleć trochę w tych biurach sprzedaży !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Obok powstaje osiedle budimex u. Azymut - mimo, że bloki zbyt blisko siebie przysłaniają światło dzienne nie mówiąc o zasłanianiu słońca ( wiosną parter i 1 piętro go nie posiada), zero jakiegokolwiek widoku poza oknem sąsiada! Ha ha ha a czynsze? Ludzie kosmiczne ceny . Zastanówcie się zanim wdepniecie w bagno, z którego tylko bogaty sprytnie się ulotni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

I co z tego, ze obok powstaje budimex? To akurat osiedla to nie przysłoni. Jak widać flustratów nie brakuje - cokolwiek rozumiesz poprzez kosmiczne ceny - takie są realia dzisiejszego rynku i 7tys za m2 nie jest wygórowaną ceną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

opóźnienie

Deweloper się nie przyznaje, ale ta inwestycja ma spore opóźnienie. Już raz przesunięto termin z końca czerwca na koniec sierpnia. Termin oddania musi być przesunięty po raz kolejny, ponieważ roboty budowlane idą zbyt wolno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

skąd ta wiedza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper kończy budowę w październiku, a pierwsze odbiory mieszkań będą w połowie listopada. Wiem, bo sam czekam na odbiór i mam info z pierwszej ręki. Ceny są powiedzmy średnie, ale nic tańszego w tej okolicy nie ma i nie będzie przez kilka lat. Np 2-pokojowe mieszkania ok. 45m2 w Alvarium w Redłowie od Semeko to 500000 zł, więc wolałem Inpro za te 365000 zł. Ewentualnie zostaje Hossa na Chwarznie, Wiczlinie ale to już trochę zad*pie no ściany z karton-gipsu... Dla zainteresowanych, pewnie w przyszłym roku ruszy budowa osiedla Zenit na Karwinach, również od Inpro. Ciekawe jak tam będą się kształtować ceny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziś widziałam wycięta elewacje do samego pustaka

W już gotowym budynku :) słabe to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Elewacja nie jest "wycięta"

Prawdopodobnie chodzi o pozostawione miejsce na grafikę elewacyjną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam przyszłych nabywców i mieszkańców do dyskusji na temat naszego osiedla na facebooka Azymut - Forum Mieszkańców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do dyskusji na temat naszego osiedla na facebooka Azymut - Forum Mieszkańców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piętrzy się opóźnienie !!!

Inwestycja opóźniona po raz kolejny. Lokale wydawane będą na początku grudnia, czyli 5 miesięcy później, niż obiecywano kupującym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam

Potwierdzam tą informację oraz ciągle kłamstwa na temat terminu oddania mieszkania dla kupujących.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

od czasu jak pamiętam - a interesowałem się dość dawno - widnieje informacja, że 30 listopada 2019 roku. 5 grudnia to ledwo kilka dni opóźniej - raczej standard.
Powiecie coś więcej?

~~potencjalny zainteresowany mieszkaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również potwierdzam, że jest opozninie

W umowach zawartych w 2018 termin odbioru wskazany był do końca lipca 2019 więc opóźnienie jest kilkumiesięczne. Nawet na stronie internetowej wciąż przesuwają termin zakończenia budowy - w październiku była informacja ze budowa zakończona, potem że zakończenie 12 listopada, a teraz jest do 30 listopada... Nie polecam zakupu mieszkan w innych inwestycjach tego dewelopera...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Nowy Kack (17 odpowiedzi)

Mały Kack to kameralna, wygodna dzielnica Gdyni. Istnieje tu kompletna infrastruktura potrzebna w...

Spore opóźnienia na budowie i słaba komunikacja (5 odpowiedzi)

Gdyby nie ciągłe zapytania do firmy ze strony kupującego nikt nie podejmuje działań ani próby...

Nowy Kack Olgierda (5 odpowiedzi)

Apartamentowiec powstaje w dzielnicy Mały Kack, przy ul. Olgierda 88. Z tego miejsca szybko...

do góry