Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dr Królikowska wątek zamknięty bardzo dobra Pani doktor super podejscie do pacjenta.Wizyta troszke za krotka...
~pacjentka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Lekarz z powołania wątek zamknięty Do dr Królikowskiej trafiłam po wykryciu cukrzycy ciążowej i już mogę...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Magda - opinia wątek zamknięty Pani doktor jest bardzo sympatyczna. Poswieca pacjentowi duzo czasu i uwagi....
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Pani doktor prowadzi moją ciąże i jestem naprawdę zadowolona z jej usług....
~Karolina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Zgadzam się w pełni z poprzedniczkami w ich opiniach. Pani Królikowska to...
~Jotka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

POLECAM wątek zamknięty Dr prowadziła obie moje ciąże (obie zagrożone ) donosiłam szczęśliwie. Miła...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

POLECAM wątek zamknięty Super lekarz i super człowiek!Prowadziła moją ciążę i dalej się u niej...
~Sylwia H.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

JŁ - opinia wątek zamknięty Długo szukałam lekarza ginekologa, który pacjentkę będzie traktował jak...
~JŁ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam dr Kobierską. Od początku ciąży mnie prowadzi i jestem...
~Sylwia K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

Profesjonalizm wątek zamknięty Pani doktor prowadziła moją ciążę,zapewniła mi opiekę lekarską na najwyższym...
~Iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Bardzo polecam wątek zamknięty Dzięki Pani doktor jestem szczęśliwą mamą. Podczas każdej wizyty czułam że...
~mb
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

polecam wątek zamknięty Polecam panią doktor jako lekarza prowadzącego ciążę. Uważny lekarz, dokładne...
~ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

polecam:) wątek zamknięty bardzo miła i dokładna lekarka...robiłam u niej 2 razy usg i jestem bardzo...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

13

wątków

do góry