Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Bardzo słaba jakość wydruku. Termin i czas oczekiwania o 2 tygodnie dłuższy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Druk wielkoformatowy Polecam Drukarnie B3project! wątek zamknięty Serdecznie polecam drukarnie B3project. Zamówiłem plakaty w formacie B2 i...
~Radek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Szybka realizacja. 100 % zadowolenia ze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie, wysoka jakość , piękna grafika. Zostały spełnione...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

polecam, profesjonalna i świetna obsługa!!! wątek zamknięty od kilku lat zamawiam tam kalendarze personalizowane. naprawdę dobra jakość,...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Szybka oferta, dobra jakość produktu ( zamówiłem kalendarze ), polecam
~Piotr S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Dobre i szybkie wykonanie zamówionych kalendarzy wątek zamknięty Zamówiłam w firmie kalendarze, jakość wykonania bardzo dobra, szybka...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

SUPER! wątek zamknięty Wszystko elegancko! Świetna obsługa. Firma na prawdę godna polecenia!
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Polecam! wątek zamknięty W drukarni B 3 projekt zleciłam druk katalogów. Jestem bardzo zadowolona z...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Katalog jak marzenie wątek zamknięty Zgłosiłam się do B3PROJECT z pewnym ogólnym pojęciem co do kształtu katalogu....
~MB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 września 2016

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Szybka realizacja plus projekt- na szybko i w dodatku bardzo dobry! Jakość...
~skok w rock
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Przemiła obsługa, fachowe doradztwo, duży wybór papieru i świetna jakość...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam firmę. Zamawiałem wizytówki, oraz zaprojektowanie loga mojej firmy....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

SUPER KALENDARZ wątek zamknięty Pod koniec 2015 roku zamówiłam w drukarni B3 Project kalendarz ścienny na...
~Eryka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Tomek - opinia wątek zamknięty Szybko, łatwo i przyjemnie. Polecam gorąco!
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

pochwała życia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, szybkie wykonanie, pomysłowa szata graficzna i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Witam, bardzo serdecznie polecam tą drukarnie, świetne doradztwo, niedługi...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

drukarnia wątek zamknięty Drukarnia realizuje zamówienia profesjonalnie i szybko, kontakt z klientem-...
~Urszula
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2013

Dobra jakość w dużej cenie przy małym nakładzie wątek zamknięty Najsympatyczniejszą osobą z zespołu jest Pan grafik, doradza i nie zniechęca...
~misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Solidna firma! wątek zamknięty Zamówiłem teczki reklamowe A4 i z pewnością to nie będzie ostatnie...
~City Home Nieruchomości (Adam)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry