Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabinet godny polecenia. Pełen profesjonalizm, połączony z dużą wiedzą. Polecam, choć wiem, że przez...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 maja 2019

Talent i wiedza!!! Niesamowity specjalista. Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem, a tu...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 lutego 2019

Najlepszy w Trójmieście! Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta i do problemu. Posiada...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2018

Polecam :) wątek zamknięty Jestem zadowolona , że trafiłam na Łukasza. Dokuczał mi straszny ból w...
~Nina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2017

PROFESJONALISTA - zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu rozstania się z bólem...
~A. K.
-

dodano: 29 marca 2017

Ręcę, które leczą :) Polecam !!!!!! wątek zamknięty Co tu dużo pisać... Łukasz to profesjonalny, doświadczony masażysta. Już po...
~Marta
-

dodano: 2 marca 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Nerwoból odpuścił po pierwszym masażu, wystarczyło się stosować do zaleceń...
~M. W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Salon charakteryzuje się bardzo miłą obsługą i bardzo przyjemnym wręcz...
~Leszek
-

dodano: 21 marca 2016

Polecam wszystkim, którym doskwiera ból pleców! wątek zamknięty Siedząc godzinami, dniami, miesiącami przy komputerze moje plecy wręcz...
~Patryk Kloz
-

dodano: 22 stycznia 2016

Polecam. wątek zamknięty Byłam na masażu relaksacyjnym całego ciała i muszę przyznać ,że masaż był...
~Dana
-

dodano: 15 stycznia 2016

Bóle kręgosłupa szyjnego wątek zamknięty Rewelacja .już po pierwszej wizycie odczułam ulgę , jednak dla...
~Asia
-

dodano: 9 stycznia 2016

Polecam wszystkim mamom wątek zamknięty Jestem młodą mamą dwójki małych dzieci. Wielokrotne wnoszenie ich na czwarte...
~Domi
-

dodano: 21 grudnia 2015

BÓL LĘDŹWI ZNIKNĄŁ :) wątek zamknięty Najlepszy masażysta u jakiego byłam! A bywałam w wielu miejscach i u wielu...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 grudnia 2015

staw kolanowy wątek zamknięty Jedno kolano po przebytej artroskopii, drugie przed. Oba bardzo bolesne,...
~Urszula
-

dodano: 11 listopada 2015

Cudotwórca!!! wątek zamknięty Od pół roku walczyłam z bólami karku, siedząca praca, stres i niewyobrażalne...
~Marzena Meller
-

dodano: 7 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry