Widok

BAŃKI CHIŃSKIE - gdzie?

Dziewczyny nie wiecie może gdzie tanio i oczywiście dobrze zrobię masaż bańkami chińskimi ?Chciałabym taką serię sobie zaaplikować .
Dziękuję z góry :)
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://twojagazeta.pl/news/950/uzdrawiajcy-dotyk-masaysty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do Kashmir Spa na pakiety masazy banka chinska. Prosimy poczytac opinie na temat salonu. Zapraszamy serdecznie http://www.kashmirspa.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za zaproszenie napisze mi Pani na priv ile zapłacę za 10 masaży uda,pośladki i brzuch .
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy i czekamy na maila:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam sie nad serią tych zabiegów. Czy któraś z Was robiła? Proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesz, nawet sama miałam zalożyc taki temat pd tytułem ""endermologia dla ubogich ;-)'
ja mam taką bańkę w domu (zestaw kupiony na allegro za grosze) i masuje sie/tzn. kiedyś masowałam z dobrym rezultatem! smarowałam się obficie oliwkę i jechałam bańką po udach i pośladkach/najlepiej pod prysznicem bo oliwka spływa). taki masaż bardo pobudza krążenie w miejscach z cellulitem. teraz wrócę do tych masaży z pewnością. prawda jest jednak taka, ze jeśli masz spory cellulit to bańka chińska Ci nie pomoże. Na mniejsze problemy tak, ale nie na wiekszy cellulit na który pomagają jedynie zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam serię takich zabiegów już 2 razy przy okazji akupunktury, zabiego obejmował akupunkturę, masaż tradycyjny i masaż bańką chińską,
za pierwszym razem poprostu stawiał mi te bańki i były takie sine slady które zeszły po ok 10dniach od ostatniego zabiegu, a za drugim razem (niedawno skończyłam serię) jeździł mi bańką po plecach, nogach i nie było żadnych śladów,

mnie nic nie bolało i bardzo mi sie podobało (lubię takie relaksujące zabiegi) No ale.... efektu nie było. Czy kochana robiłaś endermologię? czy piszesz tutaj z własnego doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak robilam - efekty sa tutaj naprawdę dobre ale trzeba wziasc okolo 10 zabiegow, tak przynajmniej stwierdzili w gabinecie w którym robiłam ,wzielam 8 i bylam zaskoczona efektem! super,naprawde warto jesli macie luzna skore na brzuchu, oczywiście wspomagałam się tutaj sportem jak również i odpowiednią dieta. Bo to również ma znaczenie ;) A nie tylko same masaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie robiłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clinica cosmetologica na Sklodowskiej w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchaj właśnie sobie patrzę ich cennik i zastanawiam sie czy nie opłacalo Ci się wziać pakietu 10 zabiegów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bralam to pod uwage ale na początku wzięłam sobie 2 zabiegi tak aby zobaczyć czy bedą jakies rezultaty. No i po drugim cera już była faktycznie bardziej ujędrniona. Zastanawiałam sie czy nie wziąc pakietu 10 bo faktycznie bardziej się to oplaca. Ale trochę zaoszczedzilam z kasa no i nie wiedziałam czy będzie mi potrzebne tyle zabiegow. Pewnie z perspektywy czasu jakbym wiedziała jak skuteczne to bedzie to bym wzieła cały pakiet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

do góry