Bardzo polecam usługi trenerskie P. Anny Zarzeckiej. Mam 1,5 roczną sunię rasy Nova Scotia Duck Tolling Retriver. Jak miała 6 m-cy zaczęłam szkolenie z podstaw posłuszeństwa. Cierpliwość i kompetencja P. Ani szybko zaowocowały. Pies bardzo chętnie uczestniczył w szkoleniu i do dziś żywiołowo reaguje na widok trenerki, co jest najlepszą oceną. Miałam psa zrównoważonego, spokojnego i jak na tę rasę przystało cichego.
Jak miała rok ze względu na remont mieszkania trafiła na m-c do moich rodziców z dokładnymi wytycznymi co wolno, a czego nie wolno psu.
Moje prośby zostały zignorowane, bo dziadkowie wiedzą wszystko najlepiej, co niestety zaowocowało tym że, odebrałam psa z oznakami psiego ADHD, szczekanie przy byle okazji, wymuszanie uwagi i zabawy było od tego momentu na porządku dziennym no i przybyło jej 3kg.
Udało mi się ją odchudzić ale z resztą sobie nie mogłam poradzić i tu wkroczyła do akcji P. Ania. "Rozpracowała" psa bardzo szybko, opracowała plan "usuwania skutków" i dostałam dokładne zalecenia jak doprowadzić psa do oczekiwanego stanu. Po kilku dniach odzyskałam swojego "dawnego" psa, który nie sprawia kłopotów. Dlatego gorąco polecam P. Anię jako trenerkę i behawiorystkę.