Wibrys

Szkolenia psów

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 114

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia wątek zamknięty Znakomite podejscie do psów, przydatna wiedza, cenne wskazówki i dużo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

walden - opinia wątek zamknięty Najlepszy psi behaviorysta w pracy z psami. Polecam serdecznie, Rhodesian...
~walden
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Super szkolenia z pasji i miłości . Osoba godna polecenia
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Konciu - opinia wątek zamknięty Profesionalne szkolenie, serdecznie polecam
~Konciu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Super szkoła wątek zamknięty Zdecydowanie polecam , zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, mój pies...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

szóstka za zaangażowanie i kompetencje wątek zamknięty Fantastyczny kontakt, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Ania od początku...
~Karina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Zajęcia z Anią wątek zamknięty Polecam wszystkim zajęcia z Anią. My uczęszczamy na razie do psiego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

super szkoła! wątek zamknięty Już jakiś czas temu byłam z moim Nemo na szkoleniu podstawowym u Pani Ani....
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Ukończyłam z moim Maksem kurs u Pani Ani i jestem bardzo zadowolona....
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty CHODZIMY Z NASZYM PSIAKIEM DO PANI ANI - PSIAK BARDZO DUŻO SIĘ UCZY A MY...
~MIRAXA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Dzięki. wątek zamknięty Ukończyliśmy kurs posłuszeństwa u Pani Ani i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz...
~Wiktoria i Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

świetna szkoła..... wątek zamknięty świetna szkoła, polecam wszystkim :) ,rewelacyjne podejście mój psiak...
~Renata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

szczerze polecam!! wątek zamknięty Polecam szkolenia u p. Ani. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie w świetnej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam :D Bardzo dziękuje bo po tych zajęciach mój psiak jest bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

EP - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkolenia u p.Ani, zajecia odbywaja sie w przeswietnym...
~EP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Super szkoła. Indywidualne podejście, fachowość, skuteczność, jesteśmy...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Mocno polecam:) wątek zamknięty Bardzo polecam. Super podejście do psiaka i właściciela. Przy dobrym...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Polecam od serca wątek zamknięty Poprosiłam Panią Anię o pomoc w konkretnych problemach z moim psem. Jej rady...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Świetne szkolenia, dużo porad rozmów jak ogarnać nadpobudliwego szczeniaka wątek zamknięty Polecam wszystkim :) Szkołę Wibrys - Szkolenia dla psów dużych i małych oraz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, indywidualne, kreatywne i elastyczne podejście!
~Roksana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry