BASE

Szkoły językowe

Gdańsk, Orfeusza 18/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena nowy temat Bardzo polecam! Poziom i zakres dostosowywany indywidualnie do potrzeb. Pełen...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 23 sierpnia 2024

Monika - ocena nowy temat Wyraźnie widoczne jest nastawienie i pomoc nam słuchaczom w zrozumieniu...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 22 sierpnia 2024

Milena - ocena nowy temat Polecam z całego serca, pełny profesjonalizm, każda lekcja przygotowana z...
~Milena
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 sierpnia 2024

Monika - ocena nowy temat Cudowni, profesjonalni lektorzy, indywidualne podejście. Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 sierpnia 2024

Weronika - ocena nowy temat Najlepsza szkoła, w jakiej miałam okazję uczyć się języka. Świetni...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 sierpnia 2024

Marek Daciuk - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne oraz marytoryczne kursy które polecam w 100%....
~Marek Daciuk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 sierpnia 2024

Mariusz Tamowicz - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm, miłe podejście i szeroka baza wiedzy. Polecam w 100 %
~Mariusz Tamowicz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Piotr - ocena nowy temat Gorąco polecam. Atmosfera niezwykle przyjazna. Nauczyciele-pasjonaci,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Marek Er - ocena nowy temat Zaczynałem kilka lat temu z przeciętna znajomością angielskiego. Obecnie...
~Marek Er
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Paulina - ocena nowy temat Polecam szkołę językową BASE każdemu, kto pragnie szybko i skutecznie nauczyć...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Tomek - ocena nowy temat Moje odczucia z nauki są tylko pozytywne. Bardzo cierpliwy nauczyciel. Lekcje...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 sierpnia 2024

Wojtek - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam tę szkołę językową! Moje doświadczenia od samego...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 sierpnia 2024

Kamil - ocena nowy temat Niesamowicie profesjonalni i przesympatyczni nauczyciele. Nauka języka...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 sierpnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry