Widok

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY....

Ilekroć kupiłem coś w tym sklepie, to za każdym razem obiecywałem sobie, że NIGDY WIĘCEJ. Tym razem to chyba naprawdę ostatni raz. Kupowałem tam tylko dla tego, że jest czynne do późnego popołudnia. Towar jest tandetny, a sprzedający za każdym razem zapewniają, że to najwyższa jakość. Ciekawe, że NIE PRZYJMUJĄ ZWROTÓW. Kupiłem już u nich: 1.pompkę (bardzo dobrą) rozsypała mi się w rękach po drugim użyciu.2. Lampkę (też bardzo dobrą), której nie da się zamontować, bo mocowanie jest z tandetnego plastyku, a sama lampka wyjeźdźa z uchwytu przy hamowaniu.3.opony do kolarzówki super fantastyczne, za które przepłaciłem, a które popękały w czasie jazdy.4. że nie wspomnę o kilku sztukach dętek, z którch co któraś nie trzymała powietrza. Generalnie po ostatnim zakupie mam dosyć tego sklepu na dłuższy czas, gdyż nie dostałem paragonu, bo jak zapewnił sprzedający z ustami pełnymi kanapki - już zamknęli kasę. Towar znowu okazał się chińskim szajsem. ZWROTÓW NIE PRZYJMUJE SIĘ, a frajerom nie daje się nawet paragonu. Niech płacą... Jest kryzys więc kasa jest najważniejsza.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Witam, nikogo chyba nie zdziwi,że po godzinach otwarcia,gdy przychodzi czas zmywania podłogi,przychodzi również czas na zjedzenie kanapek,na co nie znalazło się czasu podczas pracowitego dnia. A może dziwi Pana,że został Pan obsłużony po godzinach (chociaż cieszy Pana fakt,że sklep jest czynny dłużej niż inne). Jeśli chodzi o towar,to należy go reklamować zamiast żalić się na forum.Rzeczy mają po to gwarancję,abyśmy nie musieli się denerwować gdy się zepsują. Lampka wyjeżdża podczas hamowania,ponieważ nie zrobiła "klik" podczas zamocowania (to w końcu da się ją zamontować,czy nie??).

Pozdrawiamy
CRS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, nikogo chyba nie zdziwi,że po godzinach otwarcia,gdy przychodzi czas zmywania podłogi,przychodzi również czas na zjedzenie kanapek,na co nie znalazło się czasu podczas pracowitego dnia. A może dziwi Pana,że został Pan obsłużony po godzinach (chociaż cieszy Pana fakt,że sklep jest czynny dłużej niż inne). Jeśli chodzi o towar,to należy go reklamować zamiast żalić się na forum.Rzeczy mają po to gwarancję,abyśmy nie musieli się denerwować gdy się zepsują. Lampka wyjeżdża podczas hamowania,ponieważ nie zrobiła "klik" podczas zamocowania (to w końcu da się ją zamontować,czy nie??).

Pozdrawiamy
CRS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry