Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławomir - ocena Bardzo kiepski serwis i obsługa
~Sławomir
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 maja 2024

Dobra robota wątek zamknięty Naprawa roweru praktycznie od ręki, w dobrej cenie. Polecam.
~Marek P
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

NIE polecam wątek zamknięty Brak możliwości zwrotu towaru(w czasie 2 godzin od godziny zakupu) po...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

serwis roweru wątek zamknięty Serwis roweru. Rower zostawiłam o godz. 14.00 i odebrałam po serwisie o godz....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Dobry serwis wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie z serwisu zawsze podejmują się naprawy nie mówią że...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Słabo wątek zamknięty Drogo, mały wybór i beznadziejna obsługa, serwisu nie miałem okazji sprawdzić...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

fatalna obsuga po zakupie wątek zamknięty Były problemy z przerzutkami, potem żle prykręcony zamówiony błotnik, syn...
~zolo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Mega dobry mechanik:) wątek zamknięty Najlepszy mechanik to Lukasz z rowerowego:) zyczliwy sympatyczny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Dobry sklep dla każdego a zwłaszcza początkującego wątek zamknięty Kupowałem u nich rower około 3 miesięcy temu. Rower kupiłem klasy średniej za...
~janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Obsługa wątek zamknięty Oczywistą oczywistością jest fakt, że każdy sklep pracuje dla zysku, jednak...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

SERWIS wątek zamknięty W zeszłym roku regularnie (kilkakrotnie) korzystałem z usług tego centrum....
~Przemek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Rowery wątek zamknięty Jeśli chcesz mieć przeglądy, wykonane profesjonalnie od serca przez cały rok...
~Zeusa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Obsługa pierwsza klasa wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wszedłem z nieco nieuporządkowanymi...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Tak powinno być w każdym sklepie wątek zamknięty Kupiłem rower, do którego dostałem za niewielką dopłatą porządne zapięcie i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY.... wątek zamknięty Ilekroć kupiłem coś w tym sklepie, to za każdym razem obiecywałem sobie, że...
~fahrradbesitzerausgruneschwarzwa
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

L - opinia wątek zamknięty Oddałem dwa koła na do centrowania, konserwacji i czyszczenia po długim...
~L
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Panowie! Dziękuję bardzo za pomoc po godzinach!!! wątek zamknięty Przez swoją własną głupotę pozbawiłam się powietrza w oponach. Panowie se...
~Maciejka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Sklep godny polecenia wątek zamknięty Kupiliśmy w sklepie rower dla żony. Spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą,...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

do klienta nie mówi się na Ty! wątek zamknięty ogólnie asortyment ok, usługi trochę drogo, ale najważniejsza uwaga to taka,...
~marecki
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Serwis rowerowy godny polecenia. Właściciele znają się na rzeczy i udzielają...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

28

wątków

do góry