Widok

SERWIS

W zeszłym roku regularnie (kilkakrotnie) korzystałem z usług tego centrum. Miałem praktycznie "zdezelowanego hipermarketowego górala" odkupionego za 100 zł. Pan serwisant nie tylko fachowo doradził ale też wymienił mi najpotrzebniejsze elementy, nie wciskając na siłę, czegoś, co i tak nie miało by sensu montażowego biorąc pod uwagę stan roweru.Wręcz odradzał drogie i niepotrzebne naprawy. Byłem w tym serwisie kilka razy i zawsze spotykałem się z miła i fachowa obsługą!. Czasem nawet za wyregulowanie nic nie musiałem płacić. No i ceny zdecydowanie konkurencyjne, porównując do innych serwisów i sklepów zarazem. Przymierzam się do kupna roweru crossowego, gdyż ceny nie odbiegają zbytnio od tych, które oferują sklepy internetowe, a marki i modele są jednymi z wyżej ocenianych. Poza tym mają dodatkowy rabat posezonowy. Dodatkowym atutem jest serwis gwarancyjny, który mają na wysokim poziomie (byłem świadkiem takowego!). Pozdrawiam.
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,potwierdzam mila i fachowa obsluge kupowalem u nich rower i nie narzekam Troche ten mechanik ma ciasno ,oczekujacy musi czekac na zewnatrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry