Widok

BETLEJEM Lębork

Wesele Temat dostępny też na forum:
czy ktoś miał tam wesele, jak jedzonko, obsługa, cała organizacja

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mój brat był tam na jakiejs imprezie i podobno bylo super , duzo jedzenia ,smacznie i fajna muzyka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje, że będzie super mam tam wesela 07.10.2006 wesele i chciałabym aby wszystko było super,
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wielu salach byłem... ale tyle jedzenia na stołach i tak sprawnej obsługi to nigdzie nie widziałem :-) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo informacji o tej sali znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/domy-weselne/betlejem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój brat organizował tam wesele. I wszystko było wg ustaleń. Jedzenie bardzo dobre i do tego spore porcje. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo miła do tego super okolica z pięknym ogrodem. Naprawdę wesel się udało mojemu braciszkowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w Betlejem ostatnio na weselu i było bardzo fajnie. Obsługa naprawdę dawała sobie rade, jedzonko bardzo dobre. Przestronna i ładna sala nic dodać nic ująć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o Betlejem to spokojnie możesz im zaufać. Moja siostra organizowała tam wesele i była bardzo zadowolona. Dobre jedzenie ładna sala, obsługa pierwsza klasa. Są dobrze zorganizowani i nie ma nerwówki że czegoś zabraknie albo ze dzwonią do ciebie przed ślubem bo coś się im nie zgadza. Wszystko było ustalane w odpowiednim terminie i wszystko było zrobione tak jak było ustalone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Wiollką. Byłam ostatnio na weselu u koleżanki w Betlejem. I bardzo mi się podobało, rozmawiałam z nią na ten temat i mówi ze naprawdę znają się na rzeczy. Właścicielka ma duże doświadczenie w urządzaniu tego typu imprez i jest przygotowana na wiele możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem jest ok. Miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona. Teraz będę tam organizować chrzciny. Spokojnie można im zaufać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W betlejem bardzo mi się podoba. Byłam tam na weselu i na urodzinach brata. Za każdym razem wszystko perfekcyjnie przygotowane. Obsługa bardzo dobra. Rozmawiałam z koleżanką która tez tam organizowała wesele i była bardzo zadowolona. A wiem że ona jest bardzo wymagająca i trudno jej dogodzić dlatego czapki z głów dl całego personelu Betlejem skoro sprostali wymaganiom mojej koleżanki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Betlejem jest naprawdę dobre. Byłam tam na weselu i świetnie się bawiłam. Ładna przestronna sala Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane obsługa fachowa i miła. W tym roku wybieramy się do nich na sylwestra. Koleżanka była tam w zeszłym roku i mówi że było super. Mam nadzieje że w tym roku tez będzie ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam wesele w Betlejem trzy lata temu. Byliśmy bardzo zadowolenie. Sympatyczni właściciele, chętnie doradzą menu czy tez aranżacje sali. Do tego smaczne jedzenie i nie oszczędzania na ilości. Obsługa tez jest bardzo miła. Generalnie rzecz biorąc wszyscy dobrze się bawili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kolega miał tam ostatnio wesele i spokojnie mogę powiedzieć że jest ok. Super organizacja, wszystko zrealizowane tak jak wcześniej było ustalone. Pyszne żarełko fajna miejscówka. Jak dla mnie w porządku lokal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ostatnio na wielu forach tak nachalna reklama tego miejsca, że nie wierzę że wszystko jest ok, och ach i wszyscy zadowoleni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam tam na weselu i organizowałam komunię mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia bardzo dba o to by wszystko było jak należy. Kuchnia bardzo dobra. Wszystko świeże i ładnie podane. Obsługa tez sprawna. Maja tez ładny ogród także można troszkę się przewietrzyć ja ktoś ma potrzebę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizowałam tam wesele i jesteśmy z mężem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i podejściem do klienta. Pani Kasia bardzo nam pomogła w organizacji o wszystko zadbała. Do tego bardzo ładny i przestronny lokal, ładnie urządzony i świetnie udekorowany. Serwują smaczne posiłki i sporych ilościach. Wszystko ładnie i apetycznie podane (gorące dania są gorące). Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem jest ok. Moja koleżanka organizowała tam wesele i jest zadowolona. Właścicielka chętnie pomoże w organizacji imprezy. Ma fajne i sprawdzone pomysły na menu i atrakcje. Do tego maja rozsądne ceny. A sama impreza poprowadzona profesjonalne. Pyszne jedzenie wspaniała obsługa. Po prostu super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam tam na weselu i dobrze się bawiliśmy z mężem. Wszystko przygotowane i prowadzone w jak najlepszym porządku. Nie ma do czego się przyczepić. Sala przestronna i wygodna, obsługa w odpowiedniej ilości, sprawna i miła. W przyszłym roku planujemy tam urządzić przyjęcie komunijne naszej córki i jak na razie wszystko jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spoko miejsce spoko obsługa. Ładna wygodna sala, pyszne jedzenie i super obsługa. Organizowałam tam impreze i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bawiłam się na weselu w Betlejem i nie mam zastrzeżeń. Powiem więcej to idealne miejsce na taką imprezę. Wszystko dopracowane w każdym szczególe. Pyszne, świeże i urozmaicone jedzenie serwowane przez bardzo miłą i sprawną obsługę. Sam lokal w ładnej cichej i klimatycznej okolicy. Warto to miejsce wziąć pod uwagę podczas organizacji wesela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam w Betlejem na weselu i jest spoko. Bardzo ładnie przygotowana sala bankietowa. Dużo miejsca do tańczenia. Jedzenie pyszne i nie do przejedzenia. Obsługa tez ok. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Organizowałam wesele w Betlejem i nie mam zastrzeżeń. A nawet powiem więcej cieszę się że wybrałam to miejsce na wesele. Pani Kasia bardzo mi pomogła przy całej organizacji. Chętnie doradziła co i jak zrobić, poleciła tez fajna orkiestrę. Lokal ładny, przestronny i ładnie udekorowany z dużym ogrodem. Jedzenie serwują pierwsza klasa. Smacznie i ładnie podane. Obsługa tez bez zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Byłam tam na weselu i było super. Jedzonko, obsługa bez zarzutów. Sala bankietowa wspaniale przygotowana i ładna okolica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można tam zrobić niezłą imprezę. Bardzo miła właścicielka pomogła mi ogarnąć całą imprezę. Lokal ładnie urządzony, przestronny i elegancki. Jedzenie serwują pierwsza klasa. No ładna okolica. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betlejem spokojnie mogę polecić. Dwa lata temu miałam tam wesele i było ok. Teraz planuje tam chrzciny mojej córeczki. Pani Kasia (właścicielka) jak zwykle bardzo pomocna. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super lokal z super obsługą. Miałam tam wesele dwa lata temu i było pięknie. Bardzo miła właścicielka. Można się z nią dogadać. Teraz organizuje u nich chrzciny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie się tam podoba. Praktycznie wszystkie rodzinne imprezy tam organizujemy. Pani Kasia - właścicielka super babka. Zna się na rzeczy wie jak wszystko idealnie zorganizować. Mają świetną kuchnie, dbają by wszystko było świeże i dobrej jakości. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również organizowałam tam wesele. Było super. Pani Kasia miła i serdeczna pomogła mi bardzo przy organizacji imprezy. Jest otwarta na propozycję i chętnie coś doradzi. Bardzo ładnie przygotowali sale bankietową. Serwowali pyszne jedzenie. Obsługa tez bardzo dobra. Polecam ich i na pewno jeszcze coś tam zorganizuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Betlejem jest jak najbardziej godne polecenia. Sama organizowałam tam swoje wesele i nie mam zastrzeżeń. Lokal ładny i klimatyczny. Przy organizacji imprezy bardzo pomogła mi właścicielka - pani Kasia. Sama imprezę wypadła doskonale. Wszyscy byli pod wrażeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłam w Betlejem ostatnio na imprezie. Bardzo mi się tam podobało. Ładnie urządzony lokal z ładnym ogrodem. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie. Spokojne można tam urządzać imprezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Organizowałam ostatnio imprezę rodzinną w Betlejem. Jestem pod wrażeniem. Pani menadżer świetnie wszystko zorganizowała. Zadbała by było elegancko i goście się dobrze czuli. Maja bardzo dobre jedzonko i sporo dan do wyboru w menu. Do tego jeszcze ładny ogród. Po prostu super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam w Betlejem na weselu. Bardzo mi się tam podoba. Ładnie urządzony lokal, ładny i zadbany ogród Profesjonalnie przygotowana impreza z dobrym jedzeniem. Dużo miejsca do tańczenia i dobra muzyka. Spokojnie mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry