Widok

BIEDA OD RAZU WIDAĆ!!!!!!!!

Zamawiam stolik płace za niego zamawiam alkohol wreszcie dostaje po 30min dodam że nie wydałem 20 zł na osobę nie wnoszę alkoholu bo mnie stać !!!!!!!(prawdopodobna odpowiedź lub to że jestem byłą ochroniarza nic z tego nie jestem gejem) zamawiam następną porcje alkoholu dodam że nie 20zł na os. po 20 min. h.. mnie strzela ide sam do baru czekam 10 min.noo wreszcie siadam pije alkohol no i co chce potańczyć ze znajomymi idziemy na górę A NA SCHODACH JAKAŚ MAŁPA W CZERWONYM Z ŚIWYM KITAJCEM KAŻE MI PŁACIĆ ZA WEJŚCIE myślę sobie chyba się pomylił a on mówi POWAŻNIE KUR.... WYDAJE SETKI PRZY STOLIKU I BARZE A ON MI 15 ZŁ (CZY TO BABKA CZY FACET) BO TO OSTATKI O KUR.. GDZIE JA TRAFIŁEM!!!!!!!!! ALE BIEDA !!!!!! NO I TA MAŁPA W CZERWONYM NIE POLECAM BIEDNY LOKAL BRAK KLIMY SMRÓD POTU SZCZYPIE W OCZY KIBLE NIKT NIE SPRZĄTA W CIĄGU WIECZORU CIEPŁA COCA COLA MUZA Z 2008 ROKU DUŻO JESZCZE MOŻNA NAPISAĆ ALE SZKODA BIEDA WIDAĆ PO MAŁPIE W CZERWONYM KTO TYM LOKALEM ZARZĄDZA NIE POLECAM !!!! Piano Club Barbados
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba kolega czyta w moich myślach......:-) popieram zdanie, lokal mierny ma pewnie tylko dlatego bywalców ponieważ jak wiemy Gdynia niestety nie grzeszy dobrymi lokalami. Co do obsługi - kelnerki zakręcone jak słoik, drinki z karty ( nie za 5 zł) obrzydliwe- błagam zmieńcie barmana!
No i niestety ten pozbawiony gustu Pan w czerwonym... który straszy ludzi, sądząc po tym jak się tam rządził to pewnie jakiś ważniak. Szkoda tylko że zamiast pilnować jak pies schodów nie zainteresował się obsługą oraz stanem toalety tej na dole- w takim lokalu to WSTYD!
Domniemam ,że tego typu komentarze i tak na ekipie tego lokalu nie robią wrażenia ( czytałam odpowiedzi na inne posty ) i tu szkoda bo opinie klientów ( nawet te niepopularne ) powinny dać właścicielom do myślenia a nie odszczekiwać się jak gówniarz który nie ma argumentów. Życzę więcej życzliwości i mądrości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja....ten pan w czerwonym pozostawia wiele do zyczenia jak i pod wzgledem zachowania ....leci roztrzesiony za klientem i sprawdza czy aby napewno ma opaske na rece jak i pod wzgledem wygladu..odstrasza juz na samym wejsciu....poprostu wstyd!!!czas aby sie nad tym zastanowił..obsługa fatalna...toalety brudne.., brak swiezego powietrza ..-czas zajac sie klimatyzacją..upychanie ludzi na siłe do zbicia kasy..zapach potu .moze czas by Pan "w czerwonym "zajał sie tym !!!. STANOWCZO NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry