Widok

BIEGANIE

Społeczność Temat dostępny też na forum:
BIEGANIE
Jest ktoś może chętny/chętna do biegania okolice Havla (zbiornik kolo Wilanowskiej, Łódzkiej - Świętokrzyskiej).
Najlepiej od wiosny bądź jak tylko temperatura będzie znośna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspólne bieganie

Witam. Mieszkam na Ujeścisku i jestem chętna do biegania. Ale raczej jestem poczatkująca ale mam duże chęci:) To keidy casting kandydatow:) pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biegam tam dość regularnie ,można pobiegać razem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry