BIEGANIE
~...
188.124.162.*
(13 lat temu) 30 stycznia 2013 o 13:38
BIEGANIE
Jest ktoś może chętny/chętna do biegania okolice Havla (zbiornik kolo Wilanowskiej, Łódzkiej - Świętokrzyskiej).
Najlepiej od wiosny bądź jak tylko temperatura będzie znośna.
0
0