Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duży wybór materiałów, polecam:)
~Irena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Mateusz Borowik - ocena nowy temat Świetna firma, doradziła wszystko.
~Mateusz Borowik
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Małgorzata K. - ocena nowy temat Współpraca z Firmą Bifam jest prawdziwą przyjemnością. Super kontakt i...
~Małgorzata K.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Wiola - ocena nowy temat Indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, solidne wykonanie....
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Monika - ocena Jestem wymagającą osobą, lubię fachowe doradztwo, a nie mydlenie oczu....
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

Monika - ocena Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi i zachęcam do skorzystania z...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Jakub Puźmirowski - ocena Polecam firmę BIFAM, fachowe doractwo i profesjonalna obsługa. Super kontakt...
~Jakub Puźmirowski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Ewelina - ocena Szybka realizacja, fachowa obsługa, super jakoś plis, kontakt bardzo dobry....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Przemysław - ocena Super jakość, sprawny montaż, przystępnie cenowo!
~Przemysław
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 listopada 2023

Agnieszka - opinia Profesjonalny i przemiły kontakt. Jestem w 100% zadowolona z zasłon oraz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Karolina - opinia Witam, zamówiliśmy różnego typu rolety wew. Oraz moskitiere na okno tarasowew...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Zuza - opinia Bifam to firma, która dostarczyła mi piękne zasłony i firany na dwa okna....
~Zuza
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

PS - opinia Zamówiłem rolety zewnętrzne typu screen: jestem bardzo zadowolony z...
~PS
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Basia - opinia Firma godna polecenia. Terminy realizacji usług dotrzymane. Ceny porównywalne.
~Basia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Agnieszka Grochulska - opinia Bardzo profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam
~Agnieszka Grochulska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Małgorzata Pawłowska - opinia Pełen profesjonalizm te dwa słowa chyba najpełniej opisują Panów Adama i...
~Małgorzata Pawłowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Karolina - opinia Moskitiera plisowana - dokładny montaż, terminowość. Cena też konkurencyjna...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2022

Grażyna - opinia profesjonalizm, precyzja, terminowość wykonania montażu moskitiery tarasowej
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2022

Alicja - opinia Kompleksowe wykonanie dekoracji okiennych plisy, zasłona na szynie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lipca 2022

Krystyna Redłowska - opinia To wielka przyjemność móc polecić TAKĄ Firmę. Kunszt, profesjonalizm i...
~Krystyna Redłowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry