BIG Property

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, ks. Bernarda Sychty 7/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - ocena Polecam BIG Property. Pan Łukasz Browarczyk podczas sprzedaży mieszkania...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Tomasz Orłowski - ocena Pan Łukasz wykazał się doskonałą znajomością rynku nieruchomości oraz troską...
~Tomasz Orłowski
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Anna - opinia Pan Łukasz pomógł sprzedać nasz dom. Zajął się tym w sposób profesjonalny już...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

Adam - opinia Polecam współpracę z Panem Łukaszem Browarczyk. Bardzo profesjonalne...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Asia - opinia Polecam współpracę z Panami z BIG Property. Pan Łukasz i Pan Paweł bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Sabina - opinia Polecam serdecznie firmę Big Property. Fachowa pomoc, świetna organizacja...
~Sabina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

PN - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie podejście do tematu najmu powierzchni biurowej. W sumie...
~PN
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2021

MM - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia! Pełen profesjonalizm !!!
~MM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

MJ - opinia wątek zamknięty Współpraca jak zawsze na najwyższym poziomie. Panowie z BIG Property to...
~MJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, sprawne działanie i pomoc!
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Dorota Grabowska - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Pawła. Sposób w jaki...
~Dorota Grabowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Pan Paweł to profesjonalista w pełnej krasie. Rzeczowy, merytoryczny,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą zostałam otoczona. Profesjonalna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

A.F. - opinia wątek zamknięty Polecam! Profesjonalny, rzeczowy, terminowy i (co bardzo ważne) lojalny...
~A.F.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam współpracę z BIG Property. Bardzo dobrze sprzedałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie wszystkim polecam biuro nieruchomości BIG Property. Przy...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Witold - opinia wątek zamknięty Firma bardzo dba o bezpieczeństwo swojego klienta przy transakcjach.
~Witold
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 listopada 2019

Polecam! wątek zamknięty Korzystam od lat z pomocy Pana Pawła. O nic się nie musiałam martwić przy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

polecam! wątek zamknięty Bardzo szybka sprzedaż, dziękujemy Panu Pawłowi za zaangażowanie
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Agencja okazała się bardzo pomocna przy kupnie domu. Bez jej pomocy nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry