BIG Property

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, ks. Bernarda Sychty 7/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OPINIA KLIENTA wątek zamknięty Biuro niezwykle profesjonalne, zdecydowane działania, szybka transkacja bez...
~STELLA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Opinia dot.BIG Nieruchomości w Gdańsku ul.Uphagena 27 wątek zamknięty Obsługa w pełni profesjonalna, a opracowana oferta oddawała stan faktyczny...
~Hanna Olejniczak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Współpraca z Panem Łukaszem to czysta przyjemność. Rzetelne podejście do...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

sprzedaz mieszkania wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony ze wspolpraca z BIG nieruchomsci. Moje mieszkanie...
~WOJTEK ADAM WLOSTOWSKI
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Profesjinalizm, skuteczność wątek zamknięty Pan Łukasz w sposób rzeczowy zajął się moją ofertą dotyczącą wynajmu...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Zakup mieszkania wątek zamknięty Łukasz Browarczyk to pośrednik idealny . Punktualny, dyspozycyjny, taktowny,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

BIG Nieruchomości - polecamy! wątek zamknięty Chcielibyśmy polecić współpracę z Panem Łukaszem Browarczykiem dzięki któremu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Kupno mieszkania w Gdyni wątek zamknięty Kupujac mieszkanie w Gdyni otrzymalam wspaniala, profesionalna pomoc od pana...
~Alina Mazur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2015

POLECAM W 100% !!! wątek zamknięty Polecam współpracę z Panami z BIG nieruchomości! Szybko, sprawnie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Polecam! wątek zamknięty Z BIG Nieruchomości nawiązałam kontakt w celu wynajmu lokalu usługowego pod...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

profesjonalizm wątek zamknięty transakcje na rynku nieruchomosci tylko z BIG Nieruchomosci, jesli zależy Ci...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

BIG Nieruchomości - 100% zadowolenia! wątek zamknięty Firma godna polecenia! Indywidualne podejście do klienta. Profesjonalna i...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

DZIĘKUJĘ wątek zamknięty SKUTECZNOŚĆ /umowa pośr.28.08.14,umowa przedwst.20.09, sprzed.26.09/...
~Bogdana Szuba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

BIG nieruchomości - gorąco polecam! wątek zamknięty Mając wcześniejsze niekorzystne doświadczenie z wynajmem mieszkania -...
~Basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Polecam BIG wątek zamknięty Po doświadczeniu współpracy z Panem Pawłem Grabowskim nie widzę innego...
~Mingovian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

POLECAM BIG nieruchomości wątek zamknięty Polecam BIG nieruchomaści,fachowość i profesjonalizm to atuty tej firmy. Moje...
~Anna Coellen-Gąsiorowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Rewelacyjna współpraca, dobry kontakt i szybki wynajem! Duży wybór...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

mała firma, ale profesjonalna! wątek zamknięty Do Pana Łukasza i Pana Pawła dotarłem przez znajomego, który mi ich polecił....
~Warszawiak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Pelna profesjonalnosc. Pan Pawel bardzo pomocny znajacy sie na rzeczy....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry