Widok

BM - ocena

Jeżeli było by w skali ocen 0, to Pocztex oddział w Pruszczu Gdańskim otrzymał by tę ocenę. Od dwóch dni oczekuję na 2 przesyłki, w dniu wczorajszym straciłam cały dzień na czekanie w domu na kuriera i dziś mam tę samą sytuację. Jak widać "ryba psuje się od głowy". Mailowo otrzymałam numer do kuriera, który okazał się nie tym numerem, kilkukrotnie próbowałam otrzymać prawidłowy numer do kuriera, który w rezultacie nie odbierał połączeń. I tak do godziny 21.30, o której to godzinie na stronie śledzenia przesyłki zobaczyłam informację, iż nastąpiła nieudana próba doręczenia przesyłki. Dziś, ponownie ta sama sytuacja brak kontaktu do kuriera, żadnej informacji na temat doręczenia przesyłki. Chodzi tu o punku WER w Pruszczu Gdańskim, gdzie mają bałagan i pracują nieogarnięci ludzie, którzy mają w "głębokim poważaniu" klientów. Ogólnie Pocztex to jest jeden wielki chaos i bałagan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dosłownie taka samą sytuację , tylko że u mnie nie chcą podać numeru do kuriera , dwa dni siedzę od rana do wieczora i czekam na przesyłkę która wiecznie wraca na tą sortownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry