Poczta Polska WER

Magazynowanie

Pruszcz Gdański, Handlowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Osowa - opinia nowy temat Kurier dostarczający paczki do żabki w Gdańsku Osowej dał do podpisania...
~Osowa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Janusz - opinia nowy temat Przesyłka nie została dostarczona. Kurier zadzwonił domofonem, odwiedził...
~Janusz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Łukasz - opinia nowy temat Moja drobna rada dla waszych kurierów, jest taka żeby nauczyli się korzystać...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 marca 2020

Bozena - opinia nowy temat Byłam wczoraj wieczorem z synem w domu.W śledzeniu paczki widzę próbę...
~Bozena
-

dodano: 29 lutego 2020

Patrycja - opinia Nie polecam, brak awiza cały dzien w domu byłam a kurier nie mogła wejść...
~Patrycja
-

dodano: 14 lutego 2020

Katarzyna - opinia Co za beznadzieja! Siedzę w domu cały dzień a kurier nawet się nie pojawiając...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 grudnia 2019

Leszek - opinia Kurier zamiast dostarczy przesyłkę odwiózł ją do up Straszyn.Gdybym nie...
~Leszek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 grudnia 2019

Do lamusa Niepolecam, poczta to relikt przeszłości bez przyszłości przez jakość swoich...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2019

Skarga na dostarczanie przesyłek przez kuriera pocztex-u dalsza część mojej opinii !! i dostarczajcie przesyłki zgodnie z umową bo...
~Henryk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2019

Skarga na dostarczanie przesyłek przez kuriera pocztex-u Od 11:15 czekam na paczkę, zmarnowałem połowę dnia i Nie było żadnego kuriera...
~Henryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry