Poczta Polska WER

Magazynowanie

Pruszcz Gdański, Handlowa 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krystyna - ocena nowy temat Nie ma gorszej firmy!!! A kurierzy lekceważą klienta!!!
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Klientka - ocena nowy temat Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci...
~Klientka
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Seba - ocena Usługi kurierskie poczty polskiej to kpina. Kurierzy kwitują na sortowni...
~Seba
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Odbiorca - ocena Jedno wielkie nieporozumienie. Czekam na paczkę od prawie tygodnia w tym...
~Odbiorca
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Katarzyna - ocena Szkoda, że nie ma gwiazdek ujemnych, dno totalne
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Ja - ocena Odradzam tego przewoźnika nie doręcza paczki pod adres ,twierdzi że nie ma...
~Ja
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Ola - ocena Poczta Polska to jest jedna wielka pomyłka. Dnia 3.11 dostałam informację że...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Aga - ocena Ci kurierzy to jakaś jedna wielka pomyłka, człowiek czeka cały dzień w domu ,...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 października 2023

Marta - ocena Ci kurierzy to jakaś jedna wielka pomyłka, człowiek czeka cały dzień w domu ,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

BM - ocena Jeżeli było by w skali ocen 0, to Pocztex oddział w Pruszczu Gdańskim...
~BM
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Krzysztof - ocena Dostawa ekogroszku z kopalni. Powiadomienie sms o dostawie z numerem tel....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

JB - ocena Kurier to jakiś duch! Może był, może dzwonił, tylko na pewno nie do moich...
~JB
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

E.M. - ocena W dniu 26.09.2023r. miała być doręczona paczka ,straciłam cały dzień...
~E.M.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

Bogdan - ocena Ja się pytam po co jest ta firma kurierska jak nie dostarcza przesyłki, tylko...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Ryszarda - ocena Od kilku dni czekam na 2 przesyłki...na infolini przyjmują zgłoszenie,kurier...
~Ryszarda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Karolina - ocena Kurier nie odbiera, nie odpisuje na SMS a odbija fikcyjne próby doręczenia....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Wkurzony_na_pocztę - opinia Każą dzwonić, nie odbierają dokładnie 27 połączeń, wysyłają maila, a jak...
~Wkurzony_na_pocztę
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Ania - opinia Niemal dwa tygodnie temu wysłałam list do okolicznej miejscowości i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Aleks - opinia Nie odbieraja telefonu, 2 paczki zginelo, brak jakiegokolwiek kontaktu
~Aleks
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Waldemar - opinia Żenada totalna. Od 2 dni Pocztex Pruszcz Gdański nie potrafi dostarczyć...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry