Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgosia - opinia wątek zamknięty Polecam firmę BMK OK serwis Gdańsk. Usługa wykonana rzetelnie, uczciwie,...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Dobry warsztat. wątek zamknięty Polecam śmiało. Miejsce gdzie można zostawić śmiało samochód, bez wahania,...
~RadiKrisPl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam wątek zamknięty korzystałem kilkukrotnie w zakresie mechaniki (zawieszenie, skrzynia, silnik...
~kkt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Warsztat godny polecenia! Szybko , sprawnie i ceny przystępne ! Bardzo miła...
~Kaja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Drogo i raptem dwóch mechaników wątek zamknięty Bardzo drogo za wszystko kasują , większych skner nie spotkałem . Widać że...
~Wiesiek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Normalnie jestem w szoku :) wątek zamknięty Napisze szczerze, wow. Mianowicie od ponad miesiąca szlajałem się z autem do...
~Patryk B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Dobry kontakt, dobry serwis wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie, zawsze zrobione jak trzeba. Przytulne...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

BMP polecam w 100%. wątek zamknięty Korzystam z usług tej firmy od kilku lat. Fachowa obsługa, szybkie terminy i...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Rewelacyjny warsztat wątek zamknięty Oddałem auto w naprawdę kiepskim stanie, słaby ze mnie mechanik więc zaufałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Profesjonalny wątek zamknięty Ogromny pozytyw za: cene, diagnoze, kontakt, fachowa naprawe
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry